TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

KES ME OLEME

Koertekeskus on pereettevõte,mis pakub laia valikut erinevaid koertekaupu  ja vähemal määral ka kassitoitu. 

Meilt leiab nii kvaliteetset koeratoitu kui ka koolitus- ja treeningvahendeid, mänguasju, hooldusvahendeid ja muid koeratarbeid igas suuruses ja vanuses koertele. 

Oleme Arden Grange koeratoidu ja Nutrolini toiteõlide maaletoojad

Kuna oleme Suur-Britannia tuntud koeratoidu tootja Arden Grange toodete  ainumaaletooja, siis on meil koeratoidust just suurim valik Arden Grange preemium koeratoitu. Meil on nii nende kuivttoitu, konserve kui ka koeramaiusi. Lisaks oleme Soome tuntuima koerte toiteõlide tootja Nutrolini toodete maaletooja ning saame tänu sellele pakkuda Nutrolini oomega-3 ja oomega-6 sisaldavaid õlisid  väga soodsa hinnaga. 

MEIE MISSIOON

Pakkuda sinu koerale pea kõike, mida ta õnnelikuks eluks vajab

 

Oleme professionaalsete koerakoolitusvahendite

tootja Gappay brändi maaletooja

Kuna Koertekeskuse omanik Agle Oissar (Eurotek OÜ omanik) on ise atesteeritud koerakoolitaja ja kasvataja, siis on meil ka suur valik erinevate koerakoolitus- ja spordialade harrastajatele mõeldud tarbeid. Meie juurest leiab treeningvahendeid nii kuulekuse- kaitse- kui ja jäljetreeninguteks.  Samuti pakume koerasportlastele vajalikke treeningveste ja muud spordirõivastust.

Eurotek OÜ on ka professionaalsete koeraspordi tarvete tootja Gappay toodete maaletooja. Gappay koerte treenimise tooteid kasutavad üle maailma nii harrastussportlased kui ka politsei, piirivalve ja sõjavägi.

Koertekeskuse kaupluses Mustamäel, Sipelga tänav 2 pakutakse ka erinevaid teenuseid, nt koerte pesemist, massaaži, karvahooldust jms.  

****

 

 

Hea Koertekeskuse sõber

 

   Mina olen OÜ Euroteki ehk  Koertekeskuse uus omanik. Minu eelkäija Heli Vaab andis teatepulga mulle edasi novembri algul. Ma püüan olla tema vääriline ning hoida ja arendada Koertekeskust edaspidigi nii, et sa saaksid meie kauplusest või e-poest kõik vajaliku, et su koer end hästi tunneks.

 

Sa ilmselt tunned mind varasemast – ma olen Koertekeskusega pikalt seotud olnud: olin selle loomise juures pea 8 aastat tagasi ja olin siin ka müüja. Ma armastan koeri ja mu perel on kokku 6 koera: töö- ja näituseliini sakslased, saksa spits, kääbuspinšer ja malamuut. Ise olen veel koerakasvataja ja atesteeritud koerakoolitaja. Kogu mu pere on tihedalt seotud nii koera- kui ka ratsaspordiga.

Ma loodan, et minu taust ja kogemus koertega võimaldavad mul pakkuda sulle laialdast valikut koeratarvetest – kvaliteetset toitu, koera hooldus- ja heaoluvahendeid, igapäevaseid tarvikuid, nutikaid mänguasju  ning asjalikke koolitusvahendeid nii kodukoera kui ka sportkoera treenimiseks. Ma annan endast parima, et sa saaksid meie juurest kõik, mida sina ja su lemmik või lemmikud heaks ühiseks eluks vajate.

Mulle võib kirjutada, ma hoolin sinu arvamusest: kirjuta, kui sul on mure või rõõm - nii saan sinu toetusel Koertekeskuse veel paremaks muuta.

Parimate soovidega

Agle Oissar

E-post: agleoissar@gmail.com