TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

UUDISED JA BLOGI

Sõbrapäeva mängu võitjad on loositud

14.02.2019
Sõbrapäeva mängu võitjad on loositud

Oma parimale sõbrale said kingituse:

1. Ave Nael - 2 kg Arden Grange toitu

2. Merit Allmäe - KONGi tennisepalli

3. Relia Paapstel - 2 kg Arden Grange toitu

4. Külli Ragel - KONGi tennisepalli

5. Ants Kraus - KONGi tennisepalli

6. Annely Suppi - 2 kg Arden Grange toitu

7. Merili Gutmann - KONGi tennisepalli

8. Marelle Papli - 2 kg Arden Grange toitu

9. Janne Kaju - KONGi tennisepalli

10. Einar Hansing - 2 kg Arden Grange toitu

Palju õnne võitjatele! Koertekeskus tänab kõiki, kes vastasid raskele küsimusele "Kes on inimese parim sõber". Meil on rõõm ka tõdeda, et 99,9% vastajatest teadis täpselt, kes on meie parimaks sõbraks. Koertekeskus lubab, et peagi tuleb uus ja vähemalt sama raske küsimusega mäng. :).

 

Koertekeskuse sõbrapäevamäng - KES ON INIMESE PARIM SÕBER?

11.02.2019
Koertekeskuse sõbrapäevamäng - KES ON INIMESE PARIM SÕBER?

Vasta sellele küsimusele meie Facebooki fännilehel ja võida oma parimale sõbrale kingitus. Kõigi õigesti vastanute vahel loosime välja 5 ARDEN GRANGE 2-kilost toidukotti ja 5 personaalset mänguasja SINU parimale sõbrale. 

REEGLID:

 • Vasta küsimusele õigesti ja lisa vastuse juurde foto OMA parimast sõbrast. 
 • Arvesse lähevad ainult Koertekeskuse Facebooki fännilehe sõbrapäevamängu postituse all olevad ÕIGED vastused koos parima sõbra fotoga.
 • Loosimine toimub 14. veebruaril kl 16.
 • Võitjad tehakse avalikuks Koertekeskuse Facebooki fännilehel  ja meie veebilehel.
 • Võitjatega võetakse ühendust FB-sõnumites ja lepitakse kokku kingi üleandmise viis.
 • Koertekeskuse töötajad ja nende pereliikmed loosimises ei osale.
 • NB! Spikerdamine ja guugeldamine on lubatud! 

 

Miks su koer peab saama mängida

23.01.2019
Miks su koer peab saama mängida

Tegevust saav koer on ÕNNELIK KOER! Aktiveerivate mänguasjade eesmärk on anda koerale vaimset tegevust, mis on füüsilisest tegevusest tõhusam ja koera rohkem väsitav.

Ainult füüsiline aktiivsus, näiteks jooks ratta kõrval, ei ole koera vaimne aktiveerimine. Küll on seda näiteks pikk jalutuskäik metsas, kui koer saab nuusutada metsalõhnu ja samas ka sinu visatud palli või keppi taga ajada või peidetud asju otsida.

Aktiveerimine on ka mäng selliste mänguasjadega, kust toidu või maiuse kättesaamine on keeruline – koer peab toidu saamiseks „mõtlema“ ja vaeva nägema. Toidu nimel töö tegemine on koerale loomuomane ja nad naudivad seda, sest see käivitab nendes jahiinstinkti. Näiteks võivad kõik jäljekoolitusega tegelevad koerasportlased öelda, et koer väsib jälge ajades (ja toitu otsides) rohkem kui muude tegevustega. Jahiinstinkt käivitub ka viska-too-ära mängudes, sest saagi (loe: kepi, palli, frisbi) taga ajamine ja püüdmine on koera loomuses. 

Ja veel. Koer on karjaloom ja naudib mänge ja tegevusi oma karjaliikmete – sinu ja sinu perega. Seega mängi koeraga ka ise, ära jäta koera aktiveerimist ainult mänguasjade hooleks. Nii lahe, kui üks mänguasi ka ei ole – see ei asenda sinu lähedust ja sinu suhet koeraga. NB! Koos sinuga mängima harjunud koer on ka lihtsamini koolitatav, sest SINA OLED KÕIGE HUVITAVAM ASI MAAILMAS! 

Ära unusta, et aktiivne koer on ÕNNELIK KOER! Seda tasub meeles pidada juba kutsikaeas, mil kõik hilisemad käitumisprobleemid välja arenevad. Käitumisprobleemid on näiteks üksi olemise ja üksi jäämise stress, asjade ohjeldamatu närimine, asjatu haukumine ja ulgumine, igavus jne. Koerale juba kutsikaeas tegevust andes on võimalik neid käitumisprobleeme eos ennetada ja vältida. Koer vajab siiski mängimist ja aktiveerimist kogu oma elu.  

Koertekeskuses on  aktiveerivaid mänguasju palju. Selle, milline  mänguasi just sulle sobib, pead ise katsetama. Alustada tasub lihtsamate mänguasjadega nagu klassikalised maiuse-toiduga täidetavad pallid. Keerulisemaid mänguasjad tasub kasutusele võtta alles siis, kui koer on hakanud "iseseisvalt mõtlema", nt kui toidupall tühjendatakse loetud minutite jooksul. Selline koer vajab juba tõsisemaid väljakutseid.

Meie hinnagul on parim valik aktiveerivaid mänguasju Ameerika Ühendriikides toodetud KONG kompaniil. Me kasutame neid ise, nii kutsikate kui ka suurte koertega. Lisaks kasutame KONGi klassikalisi mänguasju oma koerte koolitamisel, kuna need on head motivatsiooniesemed ja meie koerad jumaldavad neid. VAATA KONGi mänguasjade valikut siit.  Pikemalt saad KONGi mänguasjade kohta lugeda aga siit. 

Koertekeskus

VAATA KA KONGi enda kodulehte: https://www.kongcompany.com/

5 asja, mida sinu vananev koer vajab

19.01.2019
5 asja, mida sinu vananev koer vajab

Eesti Kennelliidu standardite järgi on koer alates 8-st eluaastast veteranieas, s.t siis seeniorieas. Tegelikult vananevad koerad erinevalt, väiksemad ja kergemad koerad hakkavad vananema hiljem, suured ja rasked varem – isegi umbes 5-6-aasta vanuses.

Ja vananev koer vajab  teistsugust toitu kui noor ning pehmemat magamiskohta ja eakohaseid mänguasju. Ikka selleks, et su koer ka vananedes elust mõnu tunneks.

Siin on sulle nimekiri 5-st asjast, mida sinu vananev koer vajab: 

1. ARMASTUST

Armastust osta ei saa, see peab tulema sinust enesest. Oma armastust saad näidata hoolitsedes koera vajaduste eest ning pakkudes talle parimat, mis sinu võimuses on. Armastatud koer vananeb aeglasemalt ning tunneb ka kõrges eas elust ja sinu seltsist rõõmu.

2. PEHMET MAGAMISASET

Seeniorieas koer vajab nagu eakas inimenegi pehmet ja sooja aset, millel pikalt lamades liigesed kangeks ei jääks. Arvesta, et vananev koer magab ja puhkab rohkem. Seega osta oma koerale pehmem ase, nt pehme ja lihtsalt pestav VetBed koeravaip. VAATA SIIA!  Kui su eakas koer elab õues, siis pane talle kuuti rohkelt põhku või puiduvilla, et tal oleks soe ja pehme küljealune.

3. EAKOHAST TOITU 

Kvaliteetne eakohane toit aitab su koeral püsida kauem terve ja vitaalne. Seeniortoidud sisaldavad rohkem liigestele vajalikke koostisaineid ja on „lahjemad“. Vananedes ei vaja koer samavõrd energiat kui noor koer ja võib kaalus liialt juurde võtta. Ülekaal on aga halb nii koera üldisele tervisele kui ka liigestele. Koertekeskuses on saada erinevaid seeniorkoerte toite, näiteks ARDEN GRANGE Seenior kana ja riisiga (VAATA SIIA!) ning Sensitive Seenior/Light (VAATA SIIA!).

4. EAKOHASEID VITAMIINE JA TOIDULISANDEID 

Nii kui inimene vajab ka koer tervena püsimiseks toidulisandeid ja eriti oomegaõlisid. Nutrolinil on välja töötatud spetsiaalne toidulisand just vananevatele koertele: Nutrolin Seeniori oomega rasvhapped, E-vitamiin ja ubikinoon toetavad vana koera organismi toimimist (VAATA SIIA!) 

5. EAKOHASEID MÄNGUASJU
Vananedes pole koer küll enam sama energiline kui nooremas eas, kuid mängida tahab ta ikka. Kui su koer armastab palle ja armastab närida-tirida, siis vali talle sellised mänguasjad, mis tema vanadele hammastele sobivad. Näiteks on KONGil välja töötatud erinevad mänguasjad just vanema koera hambaid ja igemeid silmas pidades. KONGi seeniorisarja mänguasjad on pehmemast kummist ja jõukohased närida/nätsutada ka väga vanale koerale. Näiteks on selline KONG Seenior. (VAATA SIIA!)  Pehmemast kummist on ka KONGi kutsikate mänguasjad.

KOERTEKESKUS JÕUAB VETERANIIKKA – 8 TEGUSAT AASTAT

15.01.2019
KOERTEKESKUS JÕUAB VETERANIIKKA – 8 TEGUSAT AASTAT

16. jaanuaril 2011 avas Koertekeskus oma kaupluses Tallinnas. Kaheksa aastaga on muutunud nii koeraomanikud kui ka Koertekeskus. Loodetavasti ikka paremaks. Kuidas aga asi alguse sai?

Mõte sellise koerte keskuse rajamiseks tuli Koertekeskuse rajanud Heli Vaabi sõnul elust enesest ja teiste riikide eeskujul. Heli rõhutab, et Koertekeskuse näol oli toona teistlaadi mõtlemise sissetoomisega Eesti koeraellu. „Me ütlesime sellega, et koer ei ole lihtsalt loom, kellele söögikauss ette tõstetakse ja paar head sõna öeldakse,“ rõhutab Heli. „Koer oli ja on täieõiguslik pereliige, kellele tuleb võimaldada palju tähelepanu ja hoolitsust.“

Nii kui ikka mingi uue ettevõtmisega oli ka Koertekeskuse avamine pingeline ja teha oli vaja rohkem kui jõudis. „Meeletult suur töö oli algul tühja koha pealt käima lükkamine, kliendibaasi kogumine, lõputu tutvustamine…,“ meenutab Heli Vaab. Kaheksa aastat tagasi oli Koertekeskus ainus omanäoline lemmikloomapood, kus pakuti ainult koertele mõeldud toitu ja tarbeid ning ka teenuseid.

Helil oli kaheksa aasta eest abiks nii Lea Tõnismäe kui ka praegune Koertekeskuse omanik Agle Oissar koos peredega. Niisiis on Agle Koertekeskusega olnud seotud selle sünnihetkest saati. Alguses oli Agle abiks müüjana ning müüjana oli abiks ka tema tütar Reelika. „Kes pani kappe kokku, kes värvis, kes kujundas juba riiuleid,“ meenutab Agle. „Ja oh, need riiulid - neid sai ikka mitu korda ringi tõstetud, sest no kuidagi ei sobinud need sinna pisikesse ruumi, kuhu pidi mahtuma kaup, puhkenurk ja trenažöör. Aga ära me kõik mahutasime ja kauplus sai avatud.“ Agle lisab, et talle on eredalt meelde jäänud Heli rõõm kaupluse üle ja see, et pood sai avatud nii nagu lubatud - 16. jaanuaril 2011. „See kauplus oli tema unistus, mis täitus,“ märgib Agle. 

TEKST JÄTKUB PILDI ALL!

KOERTEKESKUS EI TÄHISTAKS TÄNA 8-AASTAPÄEVA ILMA KLIENTIDETA

Koertekeskuse ostjad on muutunud nii kui meie kauplus isegi. „Koeraomanike käitumismuster on väga palju muutunud," tõdeb Agle. Algusaastatel osteti tema sõnul peamisel koeratoitu. Hiljem suurenes koeraomanike huvi ka mänguasjade, ilusate rihmade ning ka koerte hooldusvahendite osas. „Kõige suurem müügiartikkel oli ühel aastal käpavaha, mida müüdi sadade kaupa,“ meenutab Agle ja lisab: „Inimesed on reklaami ohvrid: mingis naistesaates kuuldu-nähtu põhjal hakati äkki ostma koertele massiliselt käpavaha ja sel hetkel pakkus seda ainsana Koertekeskus.“.

Agle sõnul on ta tänu Koertekeskuses töötamisele näinud, kuidas inimeste teadlikkus tõusis. „Olen näinud, kuidas koerapidamise kultuur muutus ning kuidas oma lemmikute heaolu eest üha rohkem hoolt kandma hakati,“ ütleb Agle. Ta lisab, et nüüd ostetakse kvaliteetsemat toitu, naturaalseid maiustusi ja toidulisandeid. Inimesed on hakanud tähistama koerte sünnipäevi ning ostma oma lemmikutele ka jõulukinke. Agle sõnul on huvitav, et pisikesed sülekoerad saavad rohkem tähelepanu, neid hellitatakse rohkem. „Aga on ka suurte koerte omanikke, kes ostavad igal palgapäeval oma koerale hunniku maiuseid ja iga kuu uue mänguasja,“ lisab Agle ja tõdeb, et võib-olla kulutakse pisikestele rohkem, sest nad vajavad sooje riideid, jalanõusid ning paljud ka eritoitu. Ja muidugi, pisikestele ostetakse rohkem ilusaid ja kalleid aksessuaare. 

NALJA KAH - KAS BERTA VÕI BENNO?  

Koertekeskuse müüjal ei ole kunagi igav. Esiteks saab silitada ja kallistada igasuguseid vahvaid koeri. Teiseks saab vähemalt kord nädalas ka nalja. Näiteks käituvad mõned koerad poes nagu väikesed lapsed – valivad endale ise maiuse või mänguasja ja omanik peab sellega leppima. Aglel on eredalt meeles üks lugu, mis teda siiani naerma ajab. Kunagi tuli üks perekond poodi, kes soovis oma kutsikale osta "varustust".  Agle käis siis ostjatega poes ringi ja aitas kutsikas Bertale kaupa valida: ilusad roosad kaela- ja jalutusrihma, kausid, pesa jne. Siis soovisid värsked koeraomanikud teada, kuidas tulevikus jooksuaegadega on ja kuidas neid vältida. Agle seletas pikalt ja andis õpetussõnu. Kui kassasse suunduti jäi Agle pilk korraks kutsikal pidama (kutsikas oli peremehe süles). „Vaatasin, et Bertast oli küll asi kaugel – Berta oli hoopis Benno! Verivärsked koeraomanikud olid kah jahmunud, et neil polegi emane, vaid hoopis isane koer. Egas midagi, hakkasime otsast peale valima – siniseid ja rohelisi asju,“ naerab Agle.   

Agle nendib, et on äärmiselt positiivne, et koeraomanikest ostjad julgevad nõu küsida, tahavad suhelda ja oma koerast rääkida. Just sellepärast on ka kõik Koertekeskuse müüjad ning ka „kaadritagused“ abilised ise kas kasvatajad, koolitajad või koerasportlased. See on elustiil ja eks ainult nii saabki Koertekeskus pakkuda kvaliteetseid ja vajalikke koeratarbeid ning anda koeraomanikest klientidele asjalikku nõu. 

Koertekeskus loodab tähistada veel paljusid aastapäevi ja pakkuda koeraomanikele kõike, mida nad oma koera eest hoolitsemisel vajavad. Ja siinkohal on paslik Aglelt küsida, mida tulevik Koertekeskusele toob. „Jätkan Heli alustatut ja katsun Koertekeskust hoida ikka tõusuteel,“ on Agle kiire vastama.

Merike Kungla

Agle rääkis ajakirjale Looduses koertest ja pakasest

11.01.2019
Agle rääkis ajakirjale Looduses koertest ja pakasest

Ajakirja Looduses värskes numbris on pikk lugu sellest, kuidas kaitsta koeri pakase eest. Küsimustele vastas meie naiskond eesotsas Aglega. :)

 

Kuidas talvel koera käppasid kaitsta

03.01.2019
Kuidas talvel koera käppasid kaitsta

Käpavahad ja tossud kaitsevad su koera käppasid nii pakase kui ka soola eest 

Saabastega koer on küll naljakas vaadata, aga talvisel ajal on koerasaapad samavõrd kasulikud ja vajalikud nagu talvejalanõud meile. Koer vajab niiskuse, pakase ja soolaseguse lörtsi eest kaitset.

Koertekeskuse juhataja ja koerakasvataja-koolitaja Agle Oissari sõnul on meie kohustus kanda oma sõbra eest hoolt. „Koera käpad ja käpapadjad on sama tähtsad kui meie endi jalad - need „kannavad“ koera terve elu ja koer ei saa neid välja vahetada ega osta uusi nagu meie oma jalanõusid ostame,“ märgib Agle. Lisaks vajab külmakartlik koer pakasega ka sooja jopet või vesti. Mida aga sool, niiskus ja pakane sinu koera käppadele teevad? 

Sool või tekitada punetust ja haavandeid

Agle sõnul kahjustab sool koera käpapadjandeid tekitades punetust ja halvimal juhul ka haavandeid. Kui koeral on tänavasoolast tekkinud punetus kipub koer käppasid lakkuma ja ka närima, et leevendada ebamugavustunnet. Kuna koerad ei adu, millal on õige aeg lakkumine lõpetada võivad nad algse väikese probleemi suureks lakkuda/närida. Lisaks võib sisse söödud sool (soola ja kemikaalide segu, mida puistatakse tänavale) tekitada koerale mürgistuse: koer võib hakata oksendama, võib tekkida kõhulahtisus. Seega, pane enne jalutuskäiku koera käpapadjandile  käpavaha. "Häda korral on abi ka beebiõlist, mis hoiab mõneks ajaks soola eemal," lisab Agle. 

Pikakarvalistel koertel ja ka koertel, kel on varvaste vahel rohkelt karvu, võiks karvad ära lõigata. „Talvisel ajal, kui on rohkelt lund või ilm on lörtsine koguneb lumi ja niiskus käpakarvadesse, tekitades külmatunde ja pikalt jalutades külmetuvad koera käpad ära,“ selgitab Agle. Jällegi, selleks et ebamugavast tundest lahti saada hakkab koer karvade külge tekkinud jääd ära kiskuma ning võib endale viga teha. Kui lõigata pikemad karvad varvaste vahelt ära kaitseme koera käppasid külmetumise eest. Agle sõnul võivad ka koerad saada külmakahjustuse ja halvimal juhul võib see lõppeda, varvaste või lausa terve jäseme kaotusega.

Kas kaitset vajaksid kõik koerad või on erandeid? „Kõik koerad vajavad külma eest rohkem või vähem kaitset,“ kinnitab Agle. Kõige rohkem teeb suur külm liiga väikest kasvu kortele ning  kutsikatele, vanadele, kõhnadele ja korraliku aluskarvata koertele. Kõige rohkem kardavad koertel külma kõrvaotsad ja käpad. Pakasega peaks külmakartlikke koeri jalutama lühemalt, kuid  tihedamini ning piirduma vajadusel ainult “pissiringiga”. Suurt kasvu ja piisavalt paksu kasukaga koerad kannatavad kuni 30 minutit pakase käes jalutada, pisemad koerad ainult kuni kümme.  

Kuidas siis koera talvel hoida ja kaitsta 

Suuri ja korraliku karvkattega koeri ei ole vaja talvel riietada, kui jalutuskäigud on lühikesed. Külmakartlike koerte puhul tuleb  mõelda ka sõbra heaolule ja pakkuda talle piisavat külmakaitset: pannes koerale selga jope või vesti ning jalga tossud. „Aluskarvata ja lühikarvalistel koertel on soe jope ning niiskust ja külma tõrjuvad tossud hädavajalikud,“ märgib Agle. „Näiteks dobermanid, pinšerid jms sellised karvutuks aretatud koerad ei talu külma.“ Jalanõudega tuleb koera enne harjutada. Agle lisab, et kui koer ei lepi jalavarjudega kohe kuidagi, tuleks tema käpapadjandeid kindlasti määrida käpavahaga, kuna see kaitseb koera päkkasid ka külma eest.

Kuidas koerale tosse valida? 

Tossud/papud peavad olema veekindlad ja libisemist takistava tallaga. Õnneks on tänapäeval valik suur ja igaüks leiab oma koerale just need õiged ja mugavad tossud. „Susside-saabaste-tossude panemine koerale pole edevus - see on vajadus ja hoolimine,“ kinnitab Agle. „Kui nüüd keegi küsib, miks vanasti koertele jalanõusid ei pandud, siis vastan, et „vanasti“ oli esiteks karvutuid tõuge vähem, tänavatele ei puistatud keemiat ning inimene ei teadnud koerte vajadustest nii palju kui täna,“ rõhutab Agle. Koertele tehakse jalanõusid erinevas suuruses ja valikus on  soojemaid ja õhemaid ning ka niiskuse- ja libisemiskindla tallaga koertetosse. Lisaks on müügil ka koertesokid. Viimaseid kasutatakse käpapadja vigastuse korral, et koer ei saaks vigastatud kohta lakkuda või närida. Õhemad, nn ABS ehk piduriga sokid on mõeldud tubaseks kasutamiseks seal, kus põrandad on koera jaoks liiga libedad.

Hakka koera jalanõudega aegsasti harjutama

Aglel endal on kodus karvutu väike saksa pinšer Bruno, kes keeldus varem pakasega õue minemast. „Selleks, et Bruno jalutama saada tuli talle papud ja jope muretseda,“ meenutab Agle ja lisab, et kui jopega harjus Bruno kiiresti, siis tossudega  harjumine võttis aega. Kuidas siis koera jalanõudega harjutada? 

„Pane algul toss vaid ühte jalga ja lase koeral sellega liikuda ning kiida koera. Kui koer lepib tossuga, siis pane see ka teise jalga ja taas kiida. Selleks korraks aitab. Järgmine päev pane siis uuesti kõigepealt üks jalanõu, siis teine ja siis kolmas, kiida ja piisab. Ja siis kõik neli,“ õpetab Agle ja hoiatab: „Ära naera, kui su koer kõnnib nagu ämblik - see jalanõudega harjumine on kohutavalt naljakas, naeru on raske tagasi hoida. Minu Bruno aga solvus! Ja ta ei tulnudki esimene kord õue, kuna ma naersin, kuidas ta, vaeseke, käpad laiali nagu kännuämblik, oma pisikestel käppadel siblis. Edasi liikus ta nagu Viini ratsakooli hobune – Bruno jalad käisid papudega harjudes kõrvadest kõrgemale.“ Bruno siiski leppis tossudega ja naudib pakasega jalutamist ilma, et teda peaks vahepeal sülle võtma ja tema käppasid soojendama. Bruno esimestest sammudest tossudega on ka video, mida saab näha meie Facebooki fännilehel

Käpavahasid on erinevaid, kuidas nende seast see õige valida?  

Käpavahade puhul kehtib reegel: mida rasvasem ja looduslikum seda parem. Eriti head on kreemid ja vahad, mis sisaldavad mesilasvaha, oliiviõli ja looduslikke antioksüdante. Oliiviõli sisaldab looduslike antioksüdante ja mesilasvaha tekitab kaitsekihi. Vältima peaks kindlasti parafiini sisaldavaid kreeme, kuna naftajäägid ei lase nahal hingata. 

Lisaks käpavahadele on saadaval ka käpasprei. Spreid on sama toimega kui käpavahad ja -kreemid, neid on mugavam kasutada ja nad imenduvad kiiremini.

Merike Kungla

 

Kuidas kaitsta ja aidata oma raketipauke kartvat koera

24.12.2018
Kuidas kaitsta ja aidata oma raketipauke kartvat koera

Aastavahetus on paljude koerte jaoks üks suur katsumus – ilutulestiku tõttu. Mõni koer kardab raketipauke sedavõrd, et hakkab paaniliselt värisema, teine rebib end aga ketist lahti või putkab läbi või üle mitmemeetrise aia jooksu. Omanikuna saad sina oma koera aidata ja leida viisi, kuidas oma lemmikut hirmu ja stressi eest kaitsta.

Esiteks, hoia aknad kinni ja leia koerale ruum ja koht, kuhu ilutulestiku hääled kõige vähem kostavad. Kui elad korteris, siis on vannituba reeglina kõige vaiksem ruum. Tee sinna koerale mugav olemine ja harjuta teda sinna juba enne suurt paugutamisõhtut.  Hirmul koer eelistab sageli olla väikeses, suletud pimedas ruumis (koopas). Kui su koer tunneb end hästi puuris, siis lase tal seal olla. Kata puur veel paksu tekiga, see summutab helisid. Tõmba ka kardinad akendele ette. Kui koer ei näe sähvatusi, siis aitab tal seegi rahuneda või olla rahulikum.

Kartlik koer vajab sinu seltsi ja lähedust

Arvesta, et koer on karjaloom ja ta tunneb end oma karjas olles kindlamalt. See tähendab, et kui su koer kardab paugutamist paaniliselt, siis ole koos temaga sel ajal, kui saluute laskma hakatakse. Jäta saluudi imetlemine teistele. Sa saad koera stressi leevendada, kui räägid temaga rahulikult või mängid temaga. Mäng lemmikmänguasjaga juhib ta tähelepanu paugutamiselt eemale. Anna talle mõni eriti hea maius, mida saab pikalt närida. Kui su koer armastab suuri kuivatatud konte, siis anna talle üks just vana-aasta õhtul. Võid täita ka nt Kongi palli pasteedi või hakklihaga ja selle ära külmutada. Sellise jäätisemaiusega saab koer pikalt ja keskendunult tegeleda. 

Paugutajad tegutsevad juba praegu ja nii võib juhtuda, et pauku tehakse su aia taga ajal, kui sind kodus pole. Kui su koer on aias lahti või ketis, siis võib paugukartlik koer ka kõige kõrgemast ja koerakindlamast aiast üle/läbi ronida ja ära joosta. Koerad võivad ilutulestikku kartes muutuda ehtsateks Houdinideks. Vaata ka, et su koeral oleks kiip ja et kiip oleks kantud koos sinu andmetega registrisse: Spin TEK’i hallatav Lemmikloomaregister LLR ning Eesti Väikeloomaarstide seltsi Lemmikloomaregister. Registrisse kantud kiip aitab sul koera kiiresti üles leida, kui ta siiski sinu ettevaatusabinõudest hoolimata minema jookseb.  

 

Rahustav muusika aitab ka koeral rahulikum olla 

Koerale võib lasta ka spetsiaalset muusikat, mis teda rahustab. Jah, selline asi on ka välja mõeldud ja Youtubes täiesti tasuta saadaval. Kliki ja kuula.

Nn heliteraapia „Läbi koera kõrvade“ ehk inglise keeles „Through a Dog's Ear“ on loodud just rahustamaks koerte ärevust. See muusika on muutunud populaarseks tuhandetete koeraomanike seas üle maailma. Rahustava muusika mõju on kõige tugevam, kui lased seda koerale enne, kui saluudiperiood algab ehk siis, kui koer tunneb end veel hästi ja on rahulik. Harjuta koera selle muusikaga ja siis hakkab koer seostama seda rahuliku olemisega.  Vana-aasta õhtul tasub muusikat hakata laskma koerale mitu tundi enne ilutulestikku. Jätka selle mängimist ka paari tundi pärast stressiolukorra lõppemist. Muusika ei pea olema vali, et koerale mõjuda.

 

Looduslikud rahustid aitavad koeral rahuneda  

Vajadusel saab koerale anda ka vastavaid rahustavaid preparaate, mida saab osta nii lemmikloomakauplustest kui ka apteegist. Näiteks Koertekeskuses müüdav No Stress pasta. Lemmikloomapoodides ja ka Koertekeskuses müüdavad rahustavad vahendid on tehtud looduslike ravimtaimede põhjal ja ei ole veterinaarsed ravimid! Nende puhul loe kindlasti juhendit, millal ja kuidas täpselt neid kasutada. Olemas on ka spreisid, mida pihustatakse kas koera rinnale või ruumi kus koer viibib, nt Koertekeskuses müüdav Pet Remedy.

Kui sa tead, et looduslikud vahendid su koera pauguhirmust üle saamisel ei aita, siis pea kindlasti nõu oma veterinaariga. 

 

Pauguhirmu saab koolitusega vähendada

Paugukartust saab välja koolitada ja selle tekkimist koolitusega ka ennetada. Selline koolitus on siiski pikk protsess ja hetkel sellest sa sellest abi ei saa. Kuna paugukartus on süvenev protsess, siis tasub sul konsulteerida mõne suure kogemusega koerakoolitajaga, et järgmine vana-aasta õhtu, s.t 2019/2020. aastavahetuse ilutulestik oleks sinu ja su koera jaoks vähem probleemne.

Milliseid vahendeid oma koera kaitsmiseks ilutulestiku ajal kasutada otsustad sina ise. Sina tunned oma koera paremini kui meie. Peamine, arvesta oma koeraga. Sina saad tema elu sel stressirohkel ajal kergemaks teha!

 

Agle Oissar,

Merike Kungla

 

 

Miks su koer vajab Nutrolini oomegaõlisid?

14.12.2018
Miks su koer vajab Nutrolini oomegaõlisid?

Kas teadsid, et koer on ka ikkagi „inimene“? Ja koer vajab toidulisandeid nii nagu meiegi. Et püsida tervem, et jaksata rohkem, et olla rõõmsam. Koertekeskus pakubki puhtaid looduslikke tunnustatud Soome kvaliteediga Nutrolini oomega-toiteõlisid kutsikatele, seenioritele, allergikutele, sportlastele ja liigeseprobleemidega koerte tervise heaks. 

Eks muidugi, iga müüja kiidab oma kaupa, aga me tõesti usume, et Nutrolin on hea ja vajalik koertele. Agle vana saksa lambakoer Mikado elaski ja liikus suurema osa oma elust just tänu Nutrolin Seeniori õlile. 

Merike annab Nutrolini õli nii oma kenneli matroonile Käbi-tädile kui ka kõikidele oma noortele koertele ja kutsikatele. 

Et sa saaksid otsustada, kas sinugi koer võiks Nutrolini vajada ja just millist, koostasime sinu jaoks Nutrolin.fi info põhjal ülevaate nii igast Nutrolini tootest kui ka Nutrolini tootmisprotsessist ja oomega-rasvhapete vajalikkusest koerale.  Ülevaadet saad lugeda SIIN. 

Praegu on Koertekeskuses müügil ainult Nutrolini koertele mõeldud õlid. Kuna kolmandikul koeraomanikest on kodus ka kass, siis paneme varsti müüki Nutrolini kaks kassidele mõeldud oomega-õli. Nutrolinil on tooteid ka hobustele, neid saab meie kaudu tellida. Täpsem info e-postitsi: info@koertekeskus.ee. 

Nutrolin – see on asendamatud oomegad õiges koguses vastavalt koera vanusele ja elustiilile. UURI LISA JA OSTA - SU KOER VAJAB NUTROLINI.

EKLi Jõulushow vanim osaleja on 13. aastane

09.12.2018
EKLi Jõulushow vanim osaleja on 13. aastane

Koertekeskus premeeris kolme vanimat EKLi Jõulushow osalejat

Koertekeskus ja Agle andsid eile Eesti Kennelliidu kutsikate ja veteranide jõulushow'l kolmele vanimale veteranile üle oma eripreemia koos karikaga.

Meie eriauhinna said

 • 13.aastane saksa keskmine spits (pildil) Käpylä Mosku (om Külli Ragel),
 • 11. aastane pikakarvaline taks Kronis Anita (om Konstanin Batasov) ja
 • 10.aastane šnautser Ave Concorde Pearl (om Alla Darofejeva).

Miks me just veterane premeerisime? Sest Koertekeskus jõuab ka ise kohe-kohe koeramaailma mõistes veteraniikka. :).

Videod on meil ka, neid saab näha meie Facebooki fännilehel.

Koertekeskus on Jõulushowl kohal

04.12.2018
Koertekeskus on Jõulushowl kohal

Koertekeskus paneb Eesti Kennelliidu kutsikate ja veteranide Jõulushowl kolmele osalejale välja ka eriauhinna!

Eesti Kennelliidu Jõulushow toimub sel laupäeval 8. detsembril, Tallinnas, Kristiine spordikeskuses Forelli 12 kella 10st 15ni.

Koertekeskus on oma jõulukaubaga kenasti kohal, otsi meid üles.  

Miks valida oma koerale Arden Grange?

01.12.2018
Miks valida oma koerale Arden Grange?

Arden Grange- kompromissideta toitumine

Nii nagu inimestel mõjutab toit ka koerte enesetunnet ja Tervist. Hea toit aitab olla tervem ja tugevam, viletsa toidu tagajärjeks on aga väsimus ja immuunsüsteemi nõrgenemine. Arden Grange toidud sisaldavad aga kõike, mida üks koer vajab.  Arden Grange koerte- ja kasside toitude retseptid on koostatud juhtivate toitumisspetsialistide poolt ning aitavad sinu lemmikul olla energiline ja terve.

Arden Grange koera- ja kassitoidud on koostatud Lemmikloomatoidu Tootjate Assosatsiooni (Pet Food Manufacturers’ Association – PFMA) reeglite järgi. Kõik Arden Grange toidud on teraviljavabad ning nende tootmisel ei ole kasutatud veiseliha, sojat ega piimatooteid.  Ükski Arden Grange toit ei sisalda tehislikke värv-, maitse- ja sälitusaineid. Sälitamiseks on kasutatud ainult looduslikke tokoferoole – E-vitamiine ja rosmariiniekstrakti. Lisaks ei ole kasutatud ühtegi geneetiliselt muundatud toorainet ega sünteetilist menadiooni ehk vitameeri K3.  

Auhinnatud koera- ja kassitoit

 

 Arden Grange Ltd asutajad on  Ardenburgi kenneli saksa lambakoerte kasvatajad Graham ja Wendy Stephens Sussexist. Nende eesmärk oli ja on siiani pühendumine kõikide kasside ja koerte tervisele ning heaolule. Seejuures järgib Arden Grange loomatoidu tootmise juures põhimõtet: "Ei ole testitud loomade peal“ (”Not Tested On Animals”).  Vastav logo on iga nende toote paki peal ka näha. 

Koertekeskuses on hetkel peamiselt Arden Grange koeratoit, kuid nad toodavad ka kõrgelt hinnatud ja auhindu saanud kassitoitu. Arden Grange pälvis 2014. ja 2015. aastal Briti ajakirja Your Cat Magazine  (e.k: „Sinu kassi ajakiri“) aasta parima kassitoidu auhinna. 2013. aastal said Arden Grange kassitoit ka Briti lemmikloomatööstuse Aasta Toote auhinna.

Pikemalt saad Arden Grange kohta lugeda SIIN.

Viis parimat kinki koerale

22.11.2018
Viis parimat kinki koerale

Sa ju ei unusta oma neljajalgset sõpra? Ta on kindlasti olnud tubli ja hea. Ja kindlasti sa juba mõtled pingsalt, mida küll koera jaoks jõuluvana kotti panna. Meie teame. Siin on sulle viis parimat jõulukingi ideed:

 1. Nutikad mänguasjad, näiteks Kongi toidupallid. Miks? Ükskõik kui arukas on teie koer juba on aitavad nutikad mänguasjad koera „mõtlemisvõimet“ veelgi arendada. Nt toidu ehk IQ pallid, puzled ning peida-ja-otsi ning ninatööd nõudvad lelud õpetavad koera targemaks ja annavad neile tegevust kogu päevaks. Lisaks hoiavad nutikad mänguasjad koera eemal pahandustest – sinu sussid, lauajalad ja ka arvutijuhtmed jäävad terveks. IQ pallid annavad koerale tegevust ka selleks ajaks, kui pererahvas hanepraega pidulauas maiustab. Ära unusta, et energiline või noor koer või kutsikas ei vaja lihtsalt preemiat, ta peab tegema selle maiuse nimel tööd.
 2. Piiksuvad mänguasjad, nt kummist siga vms. Koerad lihtsalt armastavad piiksuvaid asju, mida saab nätsutada. Piiksuvad mänguasjad aitavad koeral vajadusel ka stressi maandada, nt sel ajal, kui sa ise oled ilutulestikku vaatamas või kui ta peab üksi olema.
 3. Kõik karvased krabisevad ja pehmed asjad. Neid saab püüda, tirida, raputada, puruks kiskuda ehk siis saab koer siin kasutada ja maandada oma loomuomast jahiinstinkti – püüda ja maha murda „saaklooma“. Näiteks Kong Wubba on küsitluste põhjal muutumas kogu maailma koerte (ja nende omanike) seas üha popimaks mänguasjaks.
 4. Helendavad pallid, näiteks Chuckit Firefly Led pall. Esiteks palle pole koeral kunagi liiga palju, teiseks jumaldavad koerad helendavaid palle. Helendavad pallid teevad pimedal aja (ja pimedust jagub veel kevadeni) jalutuskäigud lõbusamaks: koer näeb, kuhu sina palli viskad. Sina näed, kus koer koos palliga on. Ja kui pall rohu või lume sisse siiski ära kaob on seda lihtne üles leida.  
 5. Igasugused kondid: nii maiused kui ka piiksuvad mängukondid. Neid on alati hea anda: mänguasjad aitavad koeral aega veeta. Ja päris kondid ning maiused maitsevad hästi, puhastavad hambaid ja - aitavad koeral aega sisustada, kui sind kodus pole. Kui sa ei usu, küsi oma koeralt.

 

Kas said ideid? Oled oodatud ka meie kauplusesse Sipelga tänaval  Mustamäel: seal on kümneid lahedaid asju, mida jõulukotti pista. Võta ka oma koer kaasa, las ta valib ise. Kaupluses aitavad meie müüjad sul vajadusel ka valida just sinu koerale sobiva kingi.

Agle Oissar

 

 

 

Koertekeskus vahetas omanikku

16.11.2018
Koertekeskus vahetas omanikku

Hea Koertekeskuse sõber,

Mina olen OÜ Euroteki ehk Koertekeskuse uus omanik. Minu eelkäija Heli Vaab andis teatepulga mulle edasi mõned nädalad tagasi. Ma püüan olla tema vääriline ning hoida ja arendada Koertekeskust edaspidigi nii, et sa saaksid meie kauplusest või e-poest kõik vajaliku, et su koer end hästi tunneks.

Sa ilmselt tunned mind varasemast – ma olen Koertekeskusega pikalt seotud olnud: olin selle loomise juures pea 8 aastat tagasi ja olin siin ka müüja.

Ma armastan koeri ja mu perel on kokku 6 koera: töö- ja näituseliini sakslased, saksa spits, kääbuspinšer ja malamuut. Ise olen veel koerakasvataja ja atesteeritud koerakoolitaja. Kogu mu pere on tihedalt seotud nii koera- kui ka ratsaspordiga.

Ma loodan, et minu taust ja kogemus koertega võimaldavad mul pakkuda sulle laialdast valikut koeratarvetest – kvaliteetset toitu, koera hooldus- ja heaoluvahendeid, igapäevaseid tarvikuid, nutikaid mänguasju  ning asjalikke koolitusvahendeid nii kodukoera kui ka sportkoera treenimiseks. Ma annan endast parima, et sa saaksid meie juurest kõik, mida sina ja su lemmik või lemmikud heaks ühiseks eluks vajate.

Mulle võib kirjutada, ma hoolin sinu arvamusest: kirjuta, kui sul on mure või rõõm - nii saan sinu toetusel Koertekeskuse veel paremaks muuta.

 Parimate soovidega 

Agle Oissar

E-post: agleoissar@gmail

Maksmine on nüüd mugavam!

13.11.2018
Maksmine on nüüd mugavam!

Koertekeskuse e-poes on ostmine nüüdsest lihtsam - maksta saab ka pangalingi või kaardiga.

Meie e-poes saab maksta nii Mastercardi kui ka VISA-ga, samuti läbi SEB,  Swedbanga, LHV, Coopi ja Luminori pangalinkide. Kui sul siiski tekib probleem, siis võta meiega ühendust e-posti aadressil: info@koertekeskus.ee ja me lahendame koos probleemi.

Me teeme kõik endast oleneva, et sul oleks mugav meie juurest oma lemmikule vajalikke asju osta. Me hoolime!

Agle Oissar, Koertekeskus

 

Kasukas talveks korda

27.10.2018
Kasukas talveks korda

Kui tihti teie hooldate oma koera? Ja mida see üldse tähendab? Koerte hooldusprotseduurid on karvahooldus, pesemine, küünte lõikus ja pügamine. Teie koer vajab seda kõike vaatamata sellele, kas tegu on näitusekoera või tavalise peresõbraga. 
Iga karvatüüp vajab hoolt ja vaeva, et karv püsiks särava ja tervena. Selleks, et ära hoida karva kahjustumist ja nahaprobleeme, on vaja lemmiku kasukat sageli ja korrapäraselt hooldada. Kammimine ja pesemine on eriti olulised just pikakarvaliste ja pikema karvaga koertele, aga see ei tähenda, et lühikarvaliste koerte karv ei vajaks hooldust.

Koertekeskuse groomerid pakuvadki parimat hooldust teie lemmikule!

Koertekeskusest leiate ka valiku parimaid šampoone ja palsameid. Küsi nõu ka meie klienditeenendajatelt.

Hambad korda!

06.07.2018
Hambad korda!

Kui vana on teie koer? Üle kahe aasta? Sellisel juhul on mõtekas vähemalt paar korda aastas teha läbi kuur hambakivi eemaldamiseks!

Vet. kliinikutes on hambakivi eemaldus väga ränk ja kallis protseduur, parem on seda ennetada ja paar korda aastas kasutada hambageeli ja ennetada hambakivi teket.

Koertekeskusest leiad loodusliku koostisega Platinum Oral Clean+Care hambageeli, mis eemaldab hambakivi, vähendab igemepõletikke, tagab värske hingeõhu.

Profülaktikas võib peale geeliga töötlemist kasutada ka toidu sisse pandavat merevetika pulbrit Plaque off!

 

 

Kuuma suvepäeva mänguasjad

06.07.2018
Kuuma suvepäeva mänguasjad

Soojad suvepäevad on lõpuks kohale jõudnud ning selleks, et meie lemmikud saaksid soojasid päevi veelgi enam nautida, siis on Koertekeskuses saadaval palju erinevaid mänguasju, millega on hea vees mängida.

 

 

Loomulikult oleme mõelnud ka nende koerte peale, kellele ei meeldi ujuda või veekogu ei ole lähedal. Nende jaoks on meil uued Chuckit! Hydro Squeeze pallid. Palli sisemine sinine osa imab vett endasse ning palli survestades - olgu selleks siis koera lõuad või kokkupõrge maapinnaga - vabastab see vett, toimides jahutajana.

http://www.koertekeskus.ee/et/a/chuckit-hydro-squeeze-pall-l

http://www.koertekeskus.ee/et/a/chuckit-hydro-squeeze-pall-m

 Veelgi suurem valik põnevaid mänguasju Koertekeskuse kaupluses Sipelga 2, Tallinn

Treeningvahendid Koertekeskuses

20.04.2017
Treeningvahendid Koertekeskuses

Kas teil on kodus sportkoer või meeldib teie koerale lihtsalt pallide ja nutsudega mängida?

Koertekeskuses on Eesti kõige suurem valik treeningvahendeid. Sobivaid treeningvahendeid leiavad kõikide koeraspordialade harrastajad. Meie sortimendis on kõikvõimalikud pallid, nutsud, patukad, varrukad, nahklapid, aportid, hantlid, klikkerid, viled ning ka jäljetreeninguks vajalikud vahendid. Lisaks ka palju erinevaid treeningkaelarihmasid ja -trakse. 

Lisaks saavad Koertekeskusest trennide jaoks mugavad riided ja maiusekotid ka koeraomanikud ja -treenerid. Meil on suur valik treeningveste ja -jopesid. Samuti leiab sobiva maiusekoti ka kõige nõudlikum treener.

Meie tootevalik e-poes: http://www.koertekeskus.ee/et/c/treeningvahendid

Veelgi suurem valik treeningvahendeid meie kapluses Sipelga 2, Tallinn.

Hoia oma lemmikut - kanna puugirohi peale juba täna!

11.04.2017
Hoia oma lemmikut - kanna puugirohi peale juba täna!

Varajase kevadega on liikvele asunud juba ka puugid, kes võivad olla mitmete ohtlike haiguste kandjateks. Euroopas on puukide poolt enimlevitatud haigusteks borrelioos, babesioos, erlihhioos ja anaplasmoos. Need haigused on ebatüüpilise kliinilise pildi tõttu sageli aladiagnoositud ning seetõttu ka ebapiisavalt ravitud, põhjustades koertele tõsiseid tervisekahjustusi.                                                                            

Parim viis puugid ja nende poolt levitavad haigused oma koerast eemal hoida on kasutada puugitõrjevahendit. Soovitav on kasutada preparaati, mis peletab puuke eemale ning ei lase neil koera nahale kinnituda.                    

Puugirohtu on soovitatav kasutada varakevadest kuni hilissügiseni!

Koertekeskuses müüdavad puugirohud:

Bogadual Anti-Parasit 20-50kg koerale: http://www.koertekeskus.ee/et/a/bogadual-anti-parasit-20-50kg

Bogadual Anti-Parasit 5-25kg koerale:   http://www.koertekeskus.ee/et/a/bogadual-anti-parasit-5-25kg

Hoia oma lemmikut ja kanna puugirohi peale juba täna, et nautida jalutuskäike ka metsades ja aasadel!

Põnevad uudised

28.03.2017
Põnevad uudised

Koertekeskusel on mitmeid põnevaid uudiseid oma klientidele!

Koertekeskusel on nüüd oma Instagrami leht. Hakake meie jälgijaks, et saada osa meie tootevalikust ning ambassadori (brändisaadiku) Mõmmi elust. Ärge unustage meid (@koertekeskus) ka oma lemmiku pildile tagida, et saaksime teie karvast sõpra teistega ka jagada.

 Koertekeskuse Instagram

 Lisaks hakkas meie Facebooki lehel loosimine, mille auhinnaks on kasulikud Nutrolin õlid ja palju muud põnevat. Kindlasti visake pilk peale ja võtke osa, ehk naeratab loosiõnn seekord just teile!

Facebooki loosimine 

 

 

 

Kevadised töövahendid: kammid ja harjad

21.03.2017
Kevadised töövahendid: kammid ja harjad

Kevad on kätte jõudnud ning järjest enam hakkavad meie lemmikud karva ajama. Koertekeskuses on suur valik kamme, harjasid ja kraase, et muuta karvaajamine meedivaks nii teile kui ka teie lemmikule. 

Meie kammide ja harjade valik e-poes: http://www.koertekeskus.ee/et/c/kammid-harjad-kaarid

Veelgi suurem valik tarvikuid koos meie klienditeenindajate professionaalsete nõuannetega Koertekeskuse kaupluses Sipelga 2, Tallinn.

Kevadele vastu Nutrolin õlidega!

14.03.2017
Kevadele vastu Nutrolin õlidega!

Ilmad muutuvad järjest kevadisemaks ja koerad on hakanud loobuma oma talvekasukast. Nüüd on õige aeg teha koerale Nutrolin õli kuur, et tagada talle ilus suvekarv. Samuti tagab Nutrolin õli Teie koerale terve naha ja käpapadjad, liigeste liikuvuse ning üldise keha ja vaimu heaolu! Nutrolin koosneb kvaliteetsetest õlidest, vitamiinidest ja looduslikest antioksüdantidest.

Nutrolin õlid Koertekeskuse e-poes: http://www.koertekeskus.ee/et/search?page=1&q=nutrolin

Õlid on saadaval ka meie kaupluses Sipelga 2, Tallinn.

 

 

 

Rafus toortoit

07.03.2017
Rafus toortoit

RAFUS toortoitu saavad nüüdsest nautida ka Koertekeskuse sõbrad!

100% looduslik segu toorest lihast, purustatud kontidest ja erinevatest subproduktidest, ilma ühegi värvi-, maitse- ega säilitusaineta. RAFUS toidusegud on kiiresti külmutatud madalale temperatuurile, et tagada kõrge kvaliteet ja ohutus.

Toortoidu pakid on 500g.

Hellita oma lemmikut!

Rohkem infot: http://rafus.ee/miks-valida-rafus/

Rafus toortoidud on saadaval vaid Koertekeskuse kaupluses Tallinnas, Sipelga 2!

 

Uued konservid!

27.02.2017

Uued maitsvad konservid sinu lemmiku toidulauale!


- Edgard Cooper konservide valmistamisel on kasutatud ainult värsket liha, mida ei ole töödeldud, külmutatud ega sulatatud.
- Lisatud on tervislikke puuvilju, köögivilju, maitsetaimi ja marju.
- Valmistatakse väikeste kogustena madalal temperatuuril- säilivad kasulikud vitamiinid.

Saadaval jänes+part, uluk+part, lammas+veis ja veiselihaga konservid 150g ja 400g.

Hellita oma lemmikut!

Saadaval meie e-poes: http://www.koertekeskus.ee/et/c/koerte-konservid

 

Pakkumine! Biolatte 4-Legs + Doggy Nam-Nam

18.02.2017

Ostes Koertekeskusest Anicol 4-Legsi saate kingitusena kaasa Doggy Nam-Nam'i.

Piimhappebaktereid + ensüüme sisaldav 4-Legs aitab toetada looma loomulikku vastupanuvõimet, tasakaalustades soolestiku mikrofloorat. Ensüümid aitavad parandada seedimist ja edendavad toitainete imendumist.

 

 

Piimhappebaktereid ja ensüüme sisaldav Doggy Nam-Nam on koertele mõeldud annustablett. Pärast 4-Legsi ravikuuri lõppu saab selle abil toetada looma loomulikku vastupanuvõimet. Doggy Nam-Nam sobib ideaalselt koera premeerimiseks.

 

Pakkumine kestab kuni kaupa jätkub!

Koertekeskuses pakutavad teenused

14.02.2017
Koertekeskuses pakutavad teenused

Koertekeskus pakub suurel hulgal erinevaid teenuseid teie lemmikloomadele. 

Meie groomer Ülle Kapanen annab endast parima, et teie koer näeks puhas ja kaunis välja. Lisaks pesule, föönitamisele ja kammimisele pakume ka masin- ja käärlõikust, küünte lõikamist ja kõrvade puhastamist. 

 

Koertekeskuses pakub massaazi hinnatud loomaarst ja massöör Irina Bukk. Massaaz on vajalik kõigile neljajalgsetele. Samuti aitab massaaz vigastuste ja muude terviseprobleemide puhul kaasa kiirele ja edukale taastumisele.   

 

Koerte massaazi, refleksoloogiat ehk tsoonteraapiat ning lihasmõõtmist Mytoni aparaadiga teostab Koertekeskuses loomaterapeut Jaanus Nõgene.

 

Homöpaatiat pakub Koertekeskuses diplomeeritud homöpaat Agne Kandima. Homöpaatia abiga on võimalik ravida peaaegu kõiki terviseprobleeme.

 

Selleks, et teie lemmikute pesad, vaibad ning ka hobustetekid oleksid puhtad pakub Koertekeskus koerte pesade ja hobusetekkide pesemise teenust. 

 

NB! Teenused on eelregistreerimisega (va pesade ja hobusetekkide pesemine)

 

Lisainfo ja registreerimine:

telefonil: +372 53 074 578

e-mailil: info@koertekeskus.ee

 

Info teenuste kohta meie kodulehel: http://www.koertekeskus.ee/et/p/teenused

Kassinurk

07.02.2017
Kassinurk

Koertekeskuses on lisaks koeratoodetele ka valik tooteid kassidele. Koertekeskus pakub kassidele kvaliteetset Arden Grange superpremium kassitoitu, mis on naturaalne ja allergiaohutu. Toit on teraviljavaba ja jälgib kasside loomuliku toitumist. Arden Grange koostisained on maksimaalse kvaliteediga ja sobivad ka inimtoiduks. 

Lisaks Arden Grangele on meil saadaval ka Josera kassitoidud. Josera kassitoit on samuti superpremium sari ning sobiva sordi leiab iga kassiomanik. 

Kassitooted meie e-poes: http://www.koertekeskus.ee/et/c/kassidele

 

Veelgi suurem valik tooteid kassidele meie kaupluses!

E-poe valik täieneb iga päevaga!

Mõnus vaheldus lemmiku toidulaual!

23.01.2017
Mõnus vaheldus lemmiku toidulaual!

Arden Grange konservid on äärmiselt maitsvad ning tervislikud vahepalad sinu lemmikule!

Koertekeskuses on saadaval konservid kanaliha, lambaliha ja valge ookeanikala/kartuliga. Lisaks kergesti seeditav kutsikakonserv, mis sobib kutsikatele emapiimalt üleminekuks. Samuti haigetele koertele ainevahetuse normaliseerimiseks või lihtsalt toiduga pirtsutavatele koertele.

Arden Grange konservid on naturaalsed ja allergiaohutud!

Tule haara maitsev konserv Koertekeskuse kauplusest Sipelga tänaval või meie e-poest: http://www.koertekeskus.ee/et/c/koerte-konservid

Kaitse oma lemmiku käppasid!

03.01.2017
Kaitse oma lemmiku käppasid!

Lume ja külmaga on väga oluline pöörata suuremat tähelepanu oma lemmiku käppadele. Lisaks külmale kahjustab koera käpapatju ka sool, mis tänavale visatakse. Sellepärast on oluline määrida oma koera käppadele enne õueminekut käpavaha. Käpavaha moodustab käppadele kantuna tugeva kaitsekihi, ei jää rasvane ning ei häiri ka looma. Samuti sobib kasutamiseks pärast väljaskäiku padjandite pehmendamiseks ja hooldamiseks.

Muuda talvised jalutuskäigud oma lemmiku jaoks veelgi mõnusamaks!

 

Käpavahad: http://www.koertekeskus.ee/et/c/kapad

Josera jaanuarikuu kampaania!

02.01.2017
Josera jaanuarikuu kampaania!

Osta jaanuarikuus Koertekeskusest vähemalt 2 x 15/20 kg kotti Josera koeratoitu ja saad kingituseks toidutünni. Praktilise ja toitu värskena hoidva tünni saavad kingituseks 10 kiiremat!

Kõigi Josera koeratoidu ostjate vahel loositakse välja 3 kingikotti ja 3 Josera 15 kg Active Nature toitu koos tünniga.

NB! Toidutünnide pakkumine kehtib vaid kauplusest ostes! Loosimises osalevad ka kõik e-poest jaanuarikuus Josera koeratoitu ostnud kliendid. 

Kampaania kestab 02.01- 31.01.17

Loosimine toimub 01.02.17

"KUTSIKA KASVATAMISE TARKUSI" URVE LAGEDA

17.12.2016
"KUTSIKA KASVATAMISE TARKUSI" URVE LAGEDA

 Trükisoe Urve Lageda raamat "Kutiska kasvatamise tarkusi" on jõudnud Koertekeskusesse! Raamatut on võimalik osta ka meie e-poest: http://www.koertekeskus.ee/et/a/urve-lageda-kutsika-kasvatamise-tarkusi

„Kutsika kasvatamise tarkusi“ põhineb reaalsetel küsimustel, mida algajad koerapidajad aastakümnete jooksul küsinud on. Siit leiab praktilisi ja selgeid soovitusi kutsika kehalist ja vaimset arengut, tervist, kohtlemist ja algkoolitust puudutavatel teemadel koos näidetega elust. Raamatus toodud nõuanded rõhutavad eelkõige inimese vastutust suurt tõugu koera kasvatamisel, kuid seda võivad julgelt lugeda ka need, kellel on väiksemad koerad ja needki, kes alles unistavad koera võtmisest.
Kogenud saksa lambakoerte kasvataja Meeli on pärast käsikirjaga tutvumist kirjutanud: „Üks väga asjalik ja vajalik raamat! Kui enamasti kipuvad koeraraamatud olema stiilis „kõigest midagi ja üsna ümmarguselt“, siis siin on konkreetsetele küsimustele konkreetsed vastused. Ja küsimused on täpselt need, mis algajal kutsikaomanikul tekivad. Ma oleksin suurima heameelega selle raamatu oma kutsikaomanikele pihku pistnud! Ja ma ei häbene tunnistada, et minagi sain siit mõne hea nipi, nii et sobib lugemiseks ka vilunud koerapidajale. Kutsikat ju igal aastal ei võta ja mõned lihtsad tõed kipuvad aja möödudes ununema. Selle raamatu abil saab kõik kenasti meelde tuletada pluss hulk uusi teadmisi. Soovitan soojalt!“ 
Inglise buldogi kutsika värske omanik Kaisa on arvanud nii: „Raamatut lugedes tekkis tunne, et kus see küll varem oli, inglase Ruby koju saabumist oleks saanud korraldada palju parema ettevalmistusega ja mõnedki mured oleks saanud lihtsamalt ning kasvatajat vähem tüüdates lahendatud! Õnneks on siin palju häid soovitusi, mida saab rakendada ka pärast kutsika saabumist ja juba vanema koeraga.Tasub kindlasti läbi lugeda ka need osad, mille puhul tundub, et need mind ei puuduta. Näiteks korterikoera omanikuna leidsin huvitavat ja kasulikku ka teemadest, kus räägiti õuekoerast.Soovitan soojalt kõigile enne kutsika soetamist ja ka siis, kui pisike juba kodus olemas on!“

JÕULUKAMPAANIA

17.12.2016
JÕULUKAMPAANIA

Tule tutvu Koertekeskuses uue Urve Lageda raamatuga "Kutsika kasvatamise tarkusi".
Pühade puhul salasõna "RAAMAT" alusel saad kuuse alla kõik mänguasjad ja maiused -15% soodustusega.

Koertekeskuse Facebooki lehel on toimumas ka jagamismäng, mille auhinnaks on Urve Lageda trükisoe raamat! Tule ja osale!

Kampaania kestab 23.detsembrini.

 

 

Koerad aitavad kasse!

07.12.2016
Koerad aitavad kasse!

Koertekeskus kogub annetusi kassidele! Seekord teeme nii, et koerad aitavad kasse! Annetused edastatakse kassidele Eestimaa Loomakaitse Liidu kaudu. Abivajajad kassid tunnevad kõige rohkem puudust söögist ja pesamaterjalist. Tekid, padjad, asemed- kõik kulub sooja hoidmiseks ära. Kui teil seisab kodus midagi, mis meie väikestel sõpradel ära kuluks, siis tooge need Koertekeskusesse! Ka meilt saab annetamiseks osta kassidele toitu ja mänguasju. Iga väikene killuke Teie südamest antud heateost teeb kasvõi hetkeks õnnelikuks ühe pisikese õrna karvapalli.

Vajaminevaid asju ja sööki saab tuua kuni 20. detsembrini! Asume Mustamäel, Sipelga 2.

Teeme koos väikse heateo!

 

Jolly mänguasjad

22.11.2016
Jolly mänguasjad

Koertekeskusesse saabus taas suur valik erinevaid Jolly mänguasju. 

Kiirematele parem valik!