Arden Grange - kompromissideta toitumine

Nii nagu inimestel mõjutab toit ka koerte enesetunnet ja Tervist. Hea toit aitab olla tervem ja tugevam, viletsa toidu tagajärjeks on aga väsimus ja immuunsüsteemi nõrgenemine. Arden Grange toidud sisaldavad aga kõike, mida üks koer vajab.  Arden Grange koerte- ja kasside toitude retseptid on koostatud juhtivate toitumisspetsialistide poolt ning aitavad sinu lemmikul olla energiline ja terve.


50 kvaliteetset koostisainet

Kui tavaline lemmikutoit koosneb umbes 15-st toorainest, siis Arden Grange toidus on umbes 50 erinevat ainet. Arden Grange on ehtne Super Preemium lemmikutoit. Arden Grande toidu sisaldavad ka pro- ja prebiootikume MOS ja FOS. Probiootikumid (MOS) aitavad ära hoida seedimisprobleeme ja kõhulahtisust, tugevdavad immuunsust ja aitavad vitamiinidel-mineraalidel paremini imenduda. Prebiootikumid (FOS) soodustavad aga probiootiliste mikroobide (heade bakterite) elutegevust.

Arden Grange koera- ja kassitoidud on koostatud Lemmikloomatoidu Tootjate Assosatsiooni (Pet Food Manufacturers’ Association – PFMA) reeglite järgi. Kõik Arden Grange toidud on teraviljavabad ning nende tootmisel ei ole kasutatud veiseliha, sojat ega piimatooteid.  Ükski Arden Grange toit ei sisalda tehislikke värv-, maitse- ja sälitusaineid. Sälitamiseks on kasutatud ainult looduslikke tokoferoole – E-vitamiine ja rosmariiniekstrakti. Lisaks ei ole kasutatud ühtegi geneetiliselt muundatud toorainet ega sünteetilist menadiooni ehk vitameeri K3.  

Auhinnatud koera- ja kassitoit

 

Arden Grange Ltd asutajad on  Ardenburgi kenneli saksa lambakoerte kasvatajad Graham ja Wendy Stephens Sussexist. Nende eesmärk oli ja on siiani pühendumine kõikide kasside ja koerte tervisele ning heaolule. Seejuures järgib Arden Grange loomatoidu tootmise juures põhimõtet: "Ei ole testitud loomade peal“ (”Not Tested On Animals”).  Vastav logo on iga nende toote paki peal ka näha. 

Koertekeskuses on peamiselt Arden Grange koeratoit, kuid nad toodavad ka kõrgelt hinnatud ja auhindu saanud kassitoitu. Arden Grange pälvis 2014. ja 2015. aastal Briti ajakirja Your Cat Magazine  (e.k: „Sinu kassi ajakiri“) aasta parima kassitoidu auhinna. 2013. aastal said Arden Grange kassitoit ka Briti lemmikloomatööstuse Aasta Toote auhinna

Arden Grange toidud on ka maitsvad!

2013. aastal tunnustas Lemmiklooma Tööstuse Föderatsioon (Pet Industry Federation) Arden Grange asutajat Wendy Stephensit elutööpreemiaga tema väsimatu töö eest kvaliteetse ja tervisliku lemmikute toidu vajalikkuse tutvustamise eest. 

Arden Grange toidud on tehtud nii, et lisaks tervislikkusele oleksid nad ka maitsvad. Kvaliteedist üksi ei piisa, kui koer või kass seda toitu süüa ei taha. Just sellepärast testivad Ardeni krõbinaid enne suurtootmist Arden Grange tiimiliikmete enda koerte ja kasside peal. Tootmisesse lähevad ainult need retseptid, mille kodukoerad ja –kassid on enne heaks kiitnud.

Miks Arden Grangen krõbinad on head?

 •  STRUKTUUR Krõbina suurus on oluline nii koertele kui ka kassidele. Kutsikad ja väikesed koerad eelistavad väiksemaid krõbuskeid. Kasside meeldib jällegi robustsem struktuur. 
 • TIHEDUS Krõbina õige tihedus tagab, et see on piisavalt mure kuivana, kuid seda saab samas ka kiirelt ka pehmeks leotada, kui sinu lemmik eelistab niiskemat toitu.
 • SUURUS: krõbinad on just nii suured ja sellise kujuga, mis sobivad vastavale vanuserühmale ja looma kasvule. 
 • MAITSE Krõbinad on kaetud maitsva glasuuriga, millele ei ole lisatud soola ega suhkrut. 
 • AINULT LOODUSLIKUD LISANDID Iga retsept on segu vajalikest toitainetest ja looduslikest lisaainetest. Kõik koostisained toetavad looma terviseseisundit, elujõudu ja sinu lemmiku üldist heaolu. 
 • JÕHVIKAEKSTRAKT Jõhvikas on Põie- ja neerupõletike vastu tõhus relv. Jõhvika põletikuvastased omadused on teaduslikult kinnitatud. Jõhvika toime seisneb uriini happelisemaks muutmises, antibakteriaalne hipuurhape ja teised ained takistavad kolibakterite elutsemist organismis.  
 • NUKLEOTIIDID Nukleotiidid on vajalikud ainevahetuseks ja on kasulikud nii seedimisel kui ka immuunsüsteemi tugevdamiseks. 
 • PREBIOOTIKUMID FOS ja MOS Probiootikumid (MOS) aitavad ära hoida seedimisprobleeme ja kõhulahtisust, tugevdavad immuunsust ja aitavad vitamiinidel-mineraalidel paremini imenduda. Prebiootikumid (FOS) soodustavad aga probiootiliste mikroobide (heade bakterite) elutegevust. 
 • YUKKA EKSTRAKT Yucca on looduslik antioksüdant, mis vähendab ka looma väljeheite lõhna. 
 • LOODUSLIKUD OKSÜDANDID Eriline segu vitamiine, mineraale ja taimi, mis kaitsevad organismi vabade radikaalide eest. Looduslikud antioksüdandid võivad aidata ka hammaste tervise tagamisel. 
 • KALTSIUM, FOSFOR JA C-VITAMIIN Need vajalikud vitamiinid ja mineraalid soodustavad õiges koguses antuna kutsika normaalset kasvamist ja toetavad liigeste tervist igas vanuses koertel
 • GLÜKOSAMIIN, KONDROITIIN ja MSM Glükoosamiin, kondroitiin ja MSM on vajalikud liigeste jaoks. Glükoosamiin ja kondroitiin on olulised koostisosad liigeskõhre struktuuris. MSM on orgaaniline väävliühend, mis osaleb kollageeni tootmises ning kõhrkoe moodustumises. 
 • OMEGA 3 ja 6 RASVHAPPED Omega-6 ja Omega-3 rasvhapped on saadud kõrge kvaliteediga lõheõlis ning õiges koguses on need rasvhapped vajalikud südame, ainevahetuse, naha ja immuunsüsteemi jaoks. 
 • LOODUSLIKUD SÄILITUSAINED Iga Arden Grange toode on säilitatud looduslike säilitusainete abil:  looduslike tokoferoolide – E-vitamiinide ja rosmariiniekstrakti abil. 
 • L-KARNITIIN kiirendab rasvade põletamist.

 

Pane tähele!

Kuna Arden Grange on vastutustundlik ja eetiline ettevõtte, siis palub ta suhtuda toidulisandite soovitustesse siiski ettevaatusega. Kuigi Ardeni toodetes kasutatud lisaained on turvalised ja looduslikud tuletavad Arden Grange ja Koertekeskus meelde, et need ei asenda ühelgi juhul haige koera vajadust veterinaarse ravi järele. Kui sinu koeral on tervisprobleeme, siis pea kindlasti nõu oma veterinaariga.