TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Viis parimat kinki koerale

22.11.2018
Viis parimat kinki koerale

Sa ju ei unusta oma neljajalgset sõpra? Ta on kindlasti olnud tubli ja hea. Ja kindlasti sa juba mõtled pingsalt, mida küll koera jaoks jõuluvana kotti panna. Meie teame. Siin on sulle viis parimat jõulukingi ideed:

  1. Nutikad mänguasjad, näiteks Kongi toidupallid. Miks? Ükskõik kui arukas on teie koer juba on aitavad nutikad mänguasjad koera „mõtlemisvõimet“ veelgi arendada. Nt toidu ehk IQ pallid, puzled ning peida-ja-otsi ning ninatööd nõudvad lelud õpetavad koera targemaks ja annavad neile tegevust kogu päevaks. Lisaks hoiavad nutikad mänguasjad koera eemal pahandustest – sinu sussid, lauajalad ja ka arvutijuhtmed jäävad terveks. IQ pallid annavad koerale tegevust ka selleks ajaks, kui pererahvas hanepraega pidulauas maiustab. Ära unusta, et energiline või noor koer või kutsikas ei vaja lihtsalt preemiat, ta peab tegema selle maiuse nimel tööd.
  2. Piiksuvad mänguasjad, nt kummist siga vms. Koerad lihtsalt armastavad piiksuvaid asju, mida saab nätsutada. Piiksuvad mänguasjad aitavad koeral vajadusel ka stressi maandada, nt sel ajal, kui sa ise oled ilutulestikku vaatamas või kui ta peab üksi olema.
  3. Kõik karvased krabisevad ja pehmed asjad. Neid saab püüda, tirida, raputada, puruks kiskuda ehk siis saab koer siin kasutada ja maandada oma loomuomast jahiinstinkti – püüda ja maha murda „saaklooma“. Näiteks Kong Wubba on küsitluste põhjal muutumas kogu maailma koerte (ja nende omanike) seas üha popimaks mänguasjaks.
  4. Helendavad pallid, näiteks Chuckit Firefly Led pall. Esiteks palle pole koeral kunagi liiga palju, teiseks jumaldavad koerad helendavaid palle. Helendavad pallid teevad pimedal aja (ja pimedust jagub veel kevadeni) jalutuskäigud lõbusamaks: koer näeb, kuhu sina palli viskad. Sina näed, kus koer koos palliga on. Ja kui pall rohu või lume sisse siiski ära kaob on seda lihtne üles leida.  
  5. Igasugused kondid: nii maiused kui ka piiksuvad mängukondid. Neid on alati hea anda: mänguasjad aitavad koeral aega veeta. Ja päris kondid ning maiused maitsevad hästi, puhastavad hambaid ja - aitavad koeral aega sisustada, kui sind kodus pole. Kui sa ei usu, küsi oma koeralt.

 

Kas said ideid? Oled oodatud ka meie kauplusesse Sipelga tänaval  Mustamäel: seal on kümneid lahedaid asju, mida jõulukotti pista. Võta ka oma koer kaasa, las ta valib ise. Kaupluses aitavad meie müüjad sul vajadusel ka valida just sinu koerale sobiva kingi.

Agle Oissar