TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Tossud ja sokid

Tossud ja sokid

Saabastega koer on küll naljakas vaadata, aga talvisel ajal on koerasaapad samavõrd kasulikud ja vajalikud nagu talvejalanõud meile. Koer vajab niiskuse, pakase ja soolaseguse lumelörtsi eest kaitset. Ja koera käppasid saab kaitsta kas siis tossude või spetsiaalsete käpavahadega. Lisaks aitavad koertetossud ja -sokid kaitsta juba viga saanud käpapadjandeid nii, et vigastatud koht saaks paraneda. Koertekeskusest saab osta nii õhemaid kui ka päris talviseid koertetosse, mis kaitsevad koera käppasid nii külma kui ka kuuma ning libeduse, killustiku ja soolalume eest.  

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Libisemiskindla kummiga veekindlad koeratossud Hurtta Outback kaitsevad sinu koera käppasid rasketes välitingimustes. Paindlik pehme materjal, ergonoomiline disain ja painduv kummist tald teevad saapad mugavaks ja märkamatuks. Soome disain ja kvaliteet.

26,50 € (8%)
Al. 28,80 €
7,36 € (8%)
Al. 8,00 €
2,85 € (8%)
Al. 3,10 €
18,39 € (8%)
Al. 19,99 €

Trixie Walker koertetossud kaitsevad sinu koera käppasid pori, lompide ja lume eest. Sobivad kasutamiseks siis, kui koera käpapadjand on viga saanud. Jalanõu kasutamine aitab vältida vigastatud koha lisakahjustumist.

6,99 € (8%)
Al. 7,60 €