TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Käpad

Käpad

Koera käpad ja käpapadjad on sama tähtsad kui meie endi jalad - need „kannavad“ koera terve elu ja koer ei saa neid välja vahetada ega osta uusi nagu meie oma jalanõusid ostame. Seega peame meie koera käppasid kaitsma kasutades vajadusel erinevaid käpavahasid, -kreeme ja -spreisid. Koertekeskus pakub Trixie,  Diafarmi, Bayeri, K9 Competitioni, Dr. Claudersi, Pet Head'i ja Vetramili käpapadjandite ja naha kaitse- ja hooldustooteid.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Diafarmi käpasprei koertele ja kassidele kaitseb ja hooldab sinu koera või kassi käpapadjandeid keskkonna kahjulike mõjude eest. Spreid käppadele pihustades tekib padjandeid kaitsev kiht, mis kaitseb käppasid talvel soolalume ja terava killustiku ning suvel kuuma asfaldi ja kuuma liiva eest.

7,80 €

Dr Clauder´si mesilasvaha baasil tehtud käpavaha kaitseb koera käpapadjandeid lõhede ja muude kahjustuste tekkimise eest. Vaha aitab kaitsta koerte käpapadjandeid talvel soolalume, jää ja terava killustiku eest.

6,20 €

K9 Competition Paw’n’Nose on looduslik taastav palsam lõhenenud käpapadjandite ja kuiva nina hoolduseks. Taastab niiskuse tasakaalu, on ärritunud nahka rahustava ja kaitsva toimega. Võib kasutada ka teistel looma ärritunud ja kuivadel nahapiirkondadel.

13,30 €
Techni-Stop Hydrophilic Coagulant on turvaline ja efektiivne vahend väikese verejooksu peatamiseks, nt kui oled kogemata oma lemmiku küüne liiga lühikeseks lõiganud. Mõeldud AINULT välispidiseks kasutamiseks ja ainult väikeste verejooksude peatamiseks.
15,40 €

Maximi käpapadjandi vaha kaitseb sinu koera käppasid, pakase, niiskuse ja killustiku kahjulike mõjude eest. Soovitav kasutada talvel külmaga, soolasegustel ja terava killustikuga kaetud teedel.

13,50 €
Rosewoodi lemmiklooma küünetangid on ergonoomilise käepidemega. Sobivad nii koera kui ka kassi küünte lõikamiseks. Lihtne kontrollida, kui palju küünest on vaja lõigata.
15,95 €
Rosewoodi lemmiklooma küünetangid on ergonoomilise käepidemega. S-suurus sobib nii koera kui ka kassi küünte lõikamiseks. Lihtne kontrollida, kui palju küünest on vaja lõigata.
10,15 €

Trixie käpasprei koertele ja kassidele on meevaha ja aloe veraga käppade ja käpapadjandite hooldusvahend koertele ja kassidele. Kaitseb käppasid mustuse eest. Lihtsustab käppade puhastamist mustusest. Koertekeskus. 

4,05 €

Trixie Paw Care hoolduspulk sisaldab looduslikke õlisid ja kaitseb koera ja kassi käpapatju ja käppasid. Nahalõhede teket ennetav. 

5,95 €

Vetramili antiseptiline ja desinfitseeriv nahahooldusvahend lemmikloomadele on mett ja eeterlikke õlisid sisaldav salv kõikidele kodu- ja lemmikloomadele, s.h koertele ja kassidele. Vetramili salv pehmendab, rahustab ja kaitseb vigastatud ning ärritunud nahka.

7,40 €