TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Pro Plan

PURINA PRO PLAN-i toitudes on kasutatud ära PURINA® uusimate toitumisuuringute  tulemusi, et teha need kõigile kättesaadavaks. Mis puudutab PRO PLAN-i toitusid, siis koostisainete kvaliteet ja ohutus on nende puhul esmatähtsad. Iga üksik koostisaine ja toitainekogus on valitud selliselt, et see tooks koerale vajalikku kasu. Toorainete töötlemiseks kasutab PURINA patenteeritud tehnoloogiat, tänu millele ei kaota tooraine head maitset ega toiteväärtust. PURINA PRO PLAN toidud on kvaliteetsed ja maitsvad ning aitavad tagada pikaajalise kasu koera tervisele. 

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Purina PRO PLAN® OPTIDERMA on koertaoit tundliku nahaga mini ja väikest kasvu täiskasvanud koertele. Toote on loodud Purina veterinaaride ja toiduspetsialistide koostöös, et tagada parim tundliku nahaga täiskasvanud koerte toiduvalik. OPTIDERMA sisaldab spetsiaalset nahahoolduseks loodud toitainete segu, mis tõestatult toetab tervet nahka ja ilusat karvastikku. Valitud proteiiniallikad aitavad vähendada toidutundlikkusest tingitud võimalikke nahareaktsioone.
16,84 € (8%)
18,30 €
PURINA PRO PLAN koeratoit kanaga väikestele koertele ehk OPTIHEALTH on loodud Purina veterinaaride ja toiduspetsialistide koostöös, et tagada sinu koera parim tervist toetav toitmine. OPTIHEALTH on spetsiaalselt valitud koostisainetega retsept, mis sobib erineva suuruse ja kehaehitusega koertele, et toetada nende erivajadusi ja hoida neid parimas vormis.
15,55 € (8%)
16,90 €
51,06 € (8%)
55,50 €
52,35 € (8%)
56,90 €
47,38 € (8%)
51,50 €
51,98 € (8%)
56,50 €
51,06 € (8%)
55,50 €