TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

KONG

KONGi tooted on ühed enim ostetud koerte mänguasjad ja väga populaarsed üle kogu maailma. KONG mänguasjad on tehtud väga vastupidavast materjalist: looduslikust kummist. Koertekeskusest leiad KONGi mänguasju igas suuruses ja vanuses ning harjumuste ja vajadustega koertele. KONGil on nii närimismänguasju, aktiveerimismänguasju, koera hambaid mitterikkuvaid tennispalle, maiusemänguasju, pehmeid mänguasju jne. KONG lähtub oma toodete arendamisel ja disainimisel lihtsast põhimõttest: KOER PEAB SAAMA MÄNGIDA!

Koertekeskuse tiim kasutab ise ja soovitab ka kõikidele teistele koeraomanikele just KONGi mänguasju.

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
12,90 €
Frisbi KONG Extreme on tehtud viska-too-ära mängudeks. See on valmistatud painduvast ja vastupidavast, kuid samas pehmest KONG Extreme mustast kummist.
14,50 €

KONGi jonnipunn ehk KONG Wobbler™ on koera aktiveerimise maiusemänguasi. Klassikalise KONGi kujuga mänguasi seisab püsti seni, kuni koer nina või käpaga seda nügib: tõugates hakkab Jonnipunn kiikuma ja veerema ning sellest kukuvad välja toidupalad. KONG Jonnipunn "tõuseb" alati uuesti püsti. Jonnipunn pakub pikemaks ajaks tegevust isegi neile koertele, kes maiusemänguasjadega harjunud ja oskavad neid kiiresti tühjendada.

25,60 €
5,90 €
4,30 €
Al. 7,20 €
17,80 €
14,65 €
7,30 €
Kong Jumbler palli on tehtud TRP-plastist, mis teeb selle vastupidavaks koera hammastale. Sangad võimaldavad koeral seda visata ja tassida, palli sees olev mini-tennisepall tekitab koeras rohkem huvi. Kong Jumbler pall on ka piiksuv. Sobib mängimiseks nii toas kui ka õues (isegi talvel).
17,70 €
16,70 €
16,99 €

KONG Babbler meeldib su koerale, sest teeb veidraid lalisevaid hääli (babbling - lalisema). Eriti meeldib see pall uudishimulikele kutsikatele. Valmistatud vastupidavast materjalist.

14,50 €
KONG Babbler meeldib su koerale, sest teeb veidraid lalisevaid hääli (babbling - lalisema). Eriti meeldib see pall uudishimulikele kutsikatele. Valmistatud vastupidavast materjalist.
12,30 €
12,70 €
8,30 €
8,30 €
9,99 €
5,50 €
16,20 €