TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Platinum Adult koeratoit lammas ja riis

Tootekood: 85951095805769
Kaubamärk:
Hind: Al. 15,60 €
14,35 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +

Platinum koeratoit täiskasvanud koertele lambaliha ja riisiga

KOOSTIS: 
  • Värske lambaliha (70%)
  • Purustatud riis (15%), kui kõrge kvaliteediga süsivesik
  • Külmpressitud õlid optimaalse rasvade tasakaalu saavutamiseks
  • Rohekarbi ekstrakt, Vitamiin K1 ja mitmed kasulikud ürdid

MIKS SEE SINU KOERALE HEA ON
Täiskasvanud koertele mõeldud Platinum lambaliha ja riisiga sobib tänu oma naturaalsele, tervislikule ja kergesti seeditavale koostisele kõigile koertele, olenemata vanusest või tõust. Platinumi koeratoit on välja töötatud spetsiaalselt toitumise parandamiseks ning ei sisalda lisaaineid, mis võiksid koerale kahjulikud olla. Toit sisaldab olulisi vitamiine tervise ja energia tagamiseks ning väärtuslikud ürdid soodustavad ainevahetust.

1,5 kg koti kilohind - 10.40 €
5 kg koti kilohind - 5.99 €
15 kg kasti kilohind - 5.93 €

Tootja: PLATINUM GmbH & Co, Saksamaa
Sarnased tooted
Täiskasvanud koertele mõeldud Platinum Adult Iberico+Greens sobib tänu oma naturaalsele, tervislikule ja kergesti seeduvale koostisele kõigile koertele, olenemata vanusest või tõust. Platinum Adult Iberico + Greens on välja töötatud spetsiaalselt toitumise parandamiseks ning ei sisalda lisaaineid, mis võiksid koerale kahjulikud olla. Toit sisaldab olulisi vitamiine tervise ja energia tagamiseks ning väärtuslikud ürdid soodustavad ainevahetust.
14,35 € (8%)
Al. 15,60 €
Täiskasvanud koertele mõeldud Platinum Adult Chicken sobib tänu oma naturaalsele, tervislikule ja kergesti seeditavale koostisele kõigile koertele, olenemata vanusest või tõust. Platinum Adult Chicken on välja töötatud spetsiaalselt toitumise parandamiseks ning ei sisalda lisaaineid, mis võiksid koerale kahjulikud olla.
12,60 € (8%)
Al. 13,70 €