TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Nutrolin Sport - head oomegaõlid aktiivsele koerale, 500 ml

Tootekood: 6430032290133
Kaubamärk: Nutrolin
Hind:
37,50 €
Kogus: - +

 

Nutrolin Sport - oomegaõli aktiivse eluviisiga koertele

Mida see sinu koera heaks teeb? 

 •     Kaitseb töö- ja sportkoerte organismi suure koormuse ajal ja aitab hiljem sellest pingutusest kiiremini taastuda.
 •     Suur füüsiline sooritus koormab koera tugi- ja liikumiselundkonda põhjustades põletikke ja oksüdatiivset stressi.
 •     Nutrolin Sport sisaldab ainulaadset oomega-3  rasvhapete, E-vitamiini ja astaksantiini kooslust.
 •     Oomega-3 rasvhapped, E-vitamiin ja astaksantiin leevendavad põletikke ja oksüdatiivset stressi.
 •     Sisaldab kalaõli kõiki vajalikke oomegaid: ETA-t, EPA-t, DPA-d ja DHA-d ning E-vitamiini looduslikus olekus (d-alfa-tokoferool), samuti looduslikku suurima mõjuga antioksüdanti astaksantiini.
 •     Kaitseb töö-, sport- ja jahikoerte lihaskonda, liigeseid ja kõõluseid ning sälitab nende elastsust.
 •     Loodud ja valmistatud Soomes.Kvaliteet tugineb teaduslikele uuringutele.

   

    Koostisosad: Kalaõli – oomega-3 EPA + DHA 200 mg/ml.
    Looduslikud lisaained taimeõlis:

 •     E-vitamiin (d-alfa-tokoferoli) 10 mg/ml,
 •     Astaksantiin 2 mg/ml,
 •     Tokoferooli ekstrakt,
 •     Rosmariini ekstrakt.


NB! Avatud pakendit säilitada külmkapis. Avatud pakend tuleb ära tarvitada 3 kuu jooksul. TÄHELEPANU! Õli sisaldab punast pigmenti, mis võib anda värvi nt tekstiilidele.

                              Maitseb hästi, lihtne lisada koera toidule.

Kas teadsid, et
oomega-3e rasvhapete, E-vitamiini ja astaksantiini sisaldus organismis tõuseb väga aeglaselt. Selleks, et neist toiteainetest saada kätte parim tuleb neid hakata toidule lisama õigeaegselt - veel enne, kui neid vajatakse, s.t  vähemalt kuu aega enne jahi-, treening- või võistlushooaega. Kui aktiivsem hooaeg lõppeb ja algab koera puhkuseperiood võib ka Nutrolin Spordi manustamisesse teha pausi. Kui koer teeb tööd (s.h treenib) aastaringselt, siis võib seda toodet anda pidevalt.

Raske füüsiline koormus teeb kudedele liiga
Rasket tööd tegevate koerte organism on suure koormuse all. Raske füüsiline koormus koormab lihaseid, kõõluseid ja liigeseid. Koormus põhjustab kudedes oksüdatiivset stressi ja põletikke, mida koer tajub valuna. Oksüdatiivne stress on olukord organismis, kus on häiritud oksüdatiivsete stressorite ja antioksüdantide omavaheline tasakaal. Oksüdatiivne stress kahjustab rakke.

Kiirendab füüsise taastumist pärast rasket sooritust
Nutrolin Sport aitab töö-, sport- ja jahikoertel suurele koormusele vastu pidada, Samas aitab see koeral ka kiiresti sellisest koormusest taastuda. Teisisõnu – Nutrolin Sport on üks oluline osa aktiivse eluviisiga koera eest hoolitsemisel. Punane Sport-õli sisaldab ohtralt antioksüdante, E-vitamiini ja astaksantiini. Need ained kaitsevad üheskoos rakke koormuse ajal tekkiva oksüdatiivse stressi mõjude eest. Kalaõli oomega-3 rasvhapped (EPA ja DHA) aitavad koera organismil „parandada“ koormuse ajal tekkinud koekahjustusi kiirendades taastumist. E-vitamiin ja astaksantiin on koos oomega-3-ga tõhus kaitsepakett, mille toime on tõestatud kelgukoertega läbi viidud uuringutes.

Kasuta ennetava vahendina

Kui tahad saada Nutrolin Spordist kätte maksimumtoime, siis hakka seda andma koerale juba paar kuud enne aktiivsushooaja algust. Lihaste antioksüdantide ja rasvhapete varude täienemine võtab aega. Jätka Nutrolin Sprodi andmist uue puhkeperioodi alguseni. Kasuta seda järjepidevalt, kui  koeral ei ole selgelt piiritletud pikemat puhkehooaega töö- või treeningute vahepeal.

Kiirus ja võimsus viivad pjedestaalile
Veokoeraspordi 2015.a MM-e hõbeda ja 2016.a EM-e kulla võitnud Riitta Kempe on nii koeraaretuse kui ka koerte toitmise spetsialist. Ta on andnud oma panuse Nutrolin Spordi arendamisesse. Riitta Kempe on Nutrolin Sporti kasutanud mitmeid aastaid ning ta annab koertele lisaks ka Nutrolini toodet „Nahk ja kasukas“, kuna see suurendab koera käpapatjade vastupidavust. Kahte erinevat Nutrolini õli kasutades võib anda ühte hommikul ja teist õhtul.


 

 

Sarnased tooted

Koeraküpsised Arden Grange CRUNCHY BITES sobivad vahepalaks söögikordade vahel, kuna need ei vähenda koera söögiisu. Crunchy Bites küpsised on allergiaohutud: need ei sisalda nisugluteeni, piimatooteid, loomaliha ja sojat. Need on värvi-, maitse- ja säilitusainevabad. Nendele küpsistele on lisatud antioksüdante, rohelist reed ja viinamarjaseemnete ekstrakti.

3,20 €

Koeraküpsised Arden Grange CRUNCHY BITES sobivad vahepalaks söögikordade vahel, kuna need ei vähenda koera söögiisu. Crunchy Bites küpsised on allergiaohutud: need ei sisalda nisugluteeni, piimatooteid, loomaliha ja sojat. Need on värvi-, maitse- ja säilitusainevabad. Nendele küpsistele on lisatud antioksüdante, rohelist reed ja viinamarjaseemnete ekstrakti.

3,20 €

Dieet-koeraküpsised Arden Grange CRUNCHY BITES sobivad vahepalaks või preemiaks söögikordade vahel koerale, kellel on ülekaaluga probleeme või kes liigub vähe. Crunchy Bites küpsised on allergiaohutud: need ei sisalda nisugluteeni, piimatooteid, loomaliha ja sojat. Need on värvi-, maitse- ja säilitusainevabad. Nendele küpsistele on lisatud antioksüdante, rohelist reed ja viinamarjaseemnete ekstrakti.

3,20 €