TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Nutrolin Seenior - kalaõli vananevatele koertele

Tootekood: 85951095805818
Kaubamärk: Nutrolin
Hind:
Al. 23,90 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +

Nutrolin seenior - miks see koerale hea on? 

 • Toetab vananeva koera liikumisvõimet, ajutööd ja meeleolu. 
 • Kui koer vananeb, siis tema organismi kaitsemehhanismid nõrgenevad.
 • Pikaaegsed põletikud ja oksüdatiivne stress (soodustab põletike, nt reumatoidartriidi, südamehaiguste ja paljude teiste haiguste teket) koormavad organismi. 
 • Kalaõli oomega-3 rasvhapped kaitsevad vananevat organismi põletikuliste reaktsioonide eest ning antioksüdandid, E-vitamiin ja vitamiin Q ehk ubikinoon (Q10) oksüdatiivse stressi eest.
 • Oomega-3 rasvhapete ja antioksüdantide koostoimel paraneb vana koera liigeste liikuvus ja koos sellega ka üldine enesetunne.
 • Oomega-3 ja antioksüdandid toetavad ka südame ja neerude toimimist.

 

NB! Avatud pakendit säilitada külmkapis. Avatud pakend tuleb ära tarvitada 4 kuu jooksul.  


Maitseb hästi ja lihtne lisada iga päev koera toidu sekka.

 

Kas sa teadsid, et  

Kalaõli oomega-3 rasvahapped ja E-vitamiini soodustavad neerude tööd neerupuudullikust põdevatel koertel. Kuna sellesse tootesse on lisatud ubikinooni ehk koeensüümi Q10, siis on täheldatud, et see kalaõli toetab ka südamehaigete koerte heaolu. (Allikas: Nutrolin® Suomi).


Koostis

 • Kalaõli: oomega-3 EPA + DHA 200 mg/ml
 • Looduslikud lisaained: ubikinoon (koeensüümi Q) 3mg/ml
 • E-vitamiin (d-alfa-tokoferolli) 2,5 mg/ml
 • Tokoferooli ekstrakt
 • Rosmariiniekstrakt

 

Vana koer vajab rohkem hoolt 

Ka vanal koeral on õigus koerale iseloomulikule elamis- ja liikumisrõõmule. Koos vananemisega väheneb sageli ka koera energia ja rõõm liikumisest. Põhjuseks on vananemisega kaasnevad terviseprobleemid ja nendest tingitud muutused looma organismis: kroonilised madala astmega põletikud ja oksüdatiivne stress. Oksüdatiivne stress tähendab organismi seisundit, kus on paigast ära organismi happe-leelise tasakaal: happeline seisund loob soodsad tingimused haiguste tekkeks ja muudab organismi vastuvõtlikuks paljudele haigustele. Vananeva koera õige toitmine aitabki seeniorieas koeral säilitada head tegutsemisvõimet.

Turvaline kalaõli

Nutrolin Seeniori oomega rasvhapped, E-vitamiin ja ubikinoon toetavad vana  koera organismi toimimist.  Oomega-3 rasvhapete ja antioksüdantide koostoime aitavad koera tõhusamalt kui need toitained eraldi. Kalaõli kvaliteet ja säilimisviis on vananeva koera jaoks elutähtis, kuna oksüdeerunud rasvhapped koormavad koera organismi loomulikku antioksüdantide toimimist. Nutrolin® õlide kaitsemehhanisme on aastate jooksul muudetud üha tõhusamaks. Tänu sellele oli Nutrolin Seniori Taani Tehnikaülikooli (Danmarks Tekniske Universitet) 2015. aastal professor Charlotte Jacobseni juhtimisel läbi viidud uuringu järgi kõige paremini säiliv õlitoode.


Peata koera organismi põletikuline protsess

Vananemisega kaasneb organismi madala astmeline krooniline põletik, mis mõjutab mitmel tasandil koera tegutsemisvõimet. Põletike tagajärjel koera liigesed kuluvad ja lihasmass väheneb üha kiiremini. 

Vana koera lihasrakkude (mitokondrite) energeetiline metabolism nõrgeneb. Selle põhjuseks on osalt vabade radikaalide kuhjumine ehk oksüdatiivne  stress ja osalt see, et organismis ei ole piisavalt ubikinoone (koeensüüme). Noore koera organism toodab ise piisavalt  ubikinoone, kuid vananedes ubikinoonide ehk Q10-ne tootmine väheneb. Ubikinoon on nii koeensüüm kui ka antioksüdant.  Koeensüümina osaleb ubikinoon raku energia tootmise protsessis (aitab muuta toidu energiaks) ja kaitseb antioksüdandina mitokondreid (raku jõujaamad) oksüdeerimise eest.

 

Õiged oomegad, E-vitamiin ja ubikinoon üheskoos 

Nutrolin Seniori® on toiteõli, mis sisaldab kalaüli E-vitamiine ja ubikinoone. Nende kooslus hoolitseb vananeva koera organismi eest mitmel moel. Tänu oomega-3-e ja antioksüdantide sisaldusele on Nutrolin Seniori® heaks lisatoiduks ka igas eas südamepuudulikkusega koertele. Uuringute järgi toetavad oomega-3, E-vitamiin ja ubikinoon üheskoos südame tegevust (Freeman 1998, Sagols & Priymenko 2011).