TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

UUS! Nutrolin oomegaõli kassipoegadele, 150 ml

Tootekood: 6430032290140
Hind: 18,20 €
16,74 €
Kogus: - +

Nutrolin Kass
 
Mida head see su kassile teeb?
Parandab kassi kasuka kvaliteeti ja kass tunneb end oma nahas ka paremini. Päevadoosi (2,5 ml) arahhidoonhappe ja DHA sisaldus vastab 100-125 g toore rasvase kala ja liha vastavate rasvhapete sisaldusele.
 
•          Kindlustab kassipoja aju ja silmade õige arengu.
•          Annab kassi kasukale läike.
•          Vajaliku loodusliku E-vitamiini sisaldus.
•          Loodud kassidele vanuses 0-7-aastat..
 
Pakendi suurus: 150 ml.
Pehme ja puhas maitse.
NB! Avatud pudelit tuleb sälitada külmkapis ja tuleb ära kasutada kolme kuu jooksul.
 
 
KOOSTIS:
•          Kalaõli segu,
•          Pävealilleõli,
•          ARA*-õli.
•          Looduslik E-vitamiin,
•          Looduslik antioksüdandi segu.
 
DHA > 100mg/ml
ARA > 20mg/ml
E-vitamiini > 2mg/ml
 
*ARA= arahhidoonhape
 
 
ANNUSTAMINE:
Nutrolin Kass
Kassi kaal kg/ml
2,5 kg - 1,5 ml
5 kg - 2,5 ml
7 kg - 3,5 ml
 
Miks noor kass Nutrolini toiteõli vajab?
 
Nutrolin Kass hoolitseb kassipoja ja täiskasvanud kassi asendamatute rasvhapete vajaduse eest. Päevadoos (2,5 ml) arahhidoonhappe ja DHA sisaldus vastab 100-125 g toore rasvase kala ja liha vastavate rasvhapete sisaldusele.
Arahhidoonhape (ARA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) on kassipoja ja täiskasvanud kassi jaoks tähtsaimad rasvhapped. Just neid rasvhappeid Nutrolin Kass sisaldabki. Lisaks ravimlaadsele kalaõlisegule on Nutrolin Kassis looduslik E-vitamiin. Toode on stabiliseeritud taimeõli ja looduslike antiüksüdantide väikese kogusega. Selle õliga täiendatakse kassi sellist toiduvalikut, mis sisaldab vähe toorest kala ja liha. Kuivtoitu sööv kass saab Nutrolini õlist kõik vajaliku.
 
Rasvhapetel ehk oomegatel on oluline roll kassi organismi toimimisel. Osa rasvhapetest on kassi heaoluks asendamatud, osad ei ole nii elutähtsad. Suur vahe võrreldes koera ja inimesega on kassi puhul see, et kass peab ilmtingimata saama toidust arahhidoonhapet (oomega-6 ARA) ja dokosaheksaeenhapet (oomega-3 DHA). Kass peab neid tervisele asendamatuid rasvhappeid saama valmiskujul loomsetest toiduainetest. Nimelt ei suuda kassi organism neid erinevalt koerast ise toota. Näiteks suudab koera organism neid rasvhappeid vähesel määral toota linoolhappest (oomega-6 LA) ja alfa-linoleenhappest (oomega-3 ALA).
Kassi vananedes muutub  arahhidoonhappe roll tema organismis suuremaks ja just seetõttu on Nutrolin loonud eriõli üle 7-aastastele kassidele.

Sarnased tooted
4,60 € (8%)
Al. 5,00 €
4,60 € (8%)
Al. 5,00 €
18,03 € (8%)
19,60 €