TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Nutrolin Kutsikad - head oomegad kutsikatele ja nende emale

Tootekood: 85951095805817
Kaubamärk: Nutrolin
Hind:
Al. 24,90 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +

Nutrolin Pentu® - Nutrolin Kutsikas

Miks see sinu kutsikale hea on? 

  • Toetab õppimisvõimet ja toetab kutsika aistingute arengut.
  • Oomega-3 DHA on kutsika toitumises tähtsaim rasvhape. Seda on vaja kutsika ajude, silmade ja lõhnataju arengu toetamiseks.
  • Kalaõli oomega-3 rasvhapped võivad kaitsta ka täiskasvanud koera nahaprobleemide tekke eest.
  • Antakse emasele koerale tiinuse lõppjärgust kuni imetamise lõpuni ja kutsikatele 6-12ne kuu vanuseni.
  • Nutrolin Kutsikas toiteõli on stabiilne ja turvaline – see on oluline, kuna oksüdeerunud õlid on kutsika kasvule ja arengule kahjulikud.

 

NB! Avatud pakendit säilitada külmkapis. Avatud pakend tuleb ära tarvitada 3 kuu jooksul.

                      

             Maitseb hästi, lihtne lisada kutsika toidule.

KAS TEADSID, ET
Kui emasel koeral on olnud pesakondi ka varem võivad tema organismi DHA-varud olla nii madalad, et sündivate kutsikate arv väheneb. Selles olukorras tasub hakata andma Nutrolin Kutsikas õli emasele koerale aegsasti enne paaritamist.

Toorained:  
Kalaõli – omega-3 DHA 160 mg/ml.

Looduslikud lisaained taimeõlis:

  • E-vitamiin (d-alfa-tokoferoli) 2,5 mg/ml,
  • Tokoferooli ekstrakt,
  • Rosmariini ekstrakt.

Õppimisvõimelisem kutsikas

Kutsikale on kõige olulisem rasvhape kalaõli oomega-3 DHA. Selle roll aju, nägemisvõime ja lõhnataju arenemisel on märkimisväärne. Piisav kogus DHA-d emase koera toidus tiinuse ja imetamise ajal ning hiljem kutsika toidus tagab kutsika õppimisvõime normaalse arengu. Looteperioodi ja imetamisaegne oomega-3 rasvhapete piisav saamine võib vähendada ka täiskasvanud koera atoopiariski. Teadlased täheldasid seda uuringus, kus jälgiti atoopiliste emade kutsikate haigestumist atoopiasse. Nutrolin Kutsikas sisaldab DHA-d rohkem kui tavaline kalaõli. Lisaks on selles vastavalt rahvusvahelistele soovitustele sobiv kogus looduslikku E-vitamiini.

Nutrolin Kutsikas õli antakse emasele koerale alates paaritusest või tiinuse lõppjärgust imetamise lõpuni, Kutsikatele antakse seda kalaõli alates sellest, kui nad lähevad üle tahkele toidule. Kalaõli antakse kutsikatele vähemalt 6-nda elukuuni. Kui kutsikast saab tulevane töö- või sportkoer, siis on soovitav jätkata Nutrolin Kutsika andmist tema aastaseks saamiseni.

Turvaline oomega-3 toode
Nutrolin Pentu® on puhas ja kutsikatele  turvaline toidulisand. Oksüdeerunud õlid on uuringute kohaselt kahjulikud kutsika immuunsüsteemi ning tugi- ja liikumiselundkonna arengule (Turek jt, 2003). Seetõttu on Nutrolin välja töötanud tootmisprotsessi, mis kaitseb kõiki Nutrolini õlisid oksüdeerumise eest. Nutrolin Kutsika õlis on 4 tähtsat elementi: 1) kalaõli stabiliseerivate toorainete kõrge kvaliteet, 2) taimeõli ja 3) looduslike antioksüdantite lisand ning 4) õli pakendamine metallpudelitesse, mis kaitsevad tundlikke rasvhappeid valguse ja hapniku kahjulike mõjude eest.

Emase koera viljakus ja oomega-3 rasvhapped
Kui aretusemase organismi oomega-3e rasvhapete tase on madal võib see nõrgendada tiineks jäämise võimalust ja vähendada sündivate kutsikate arvu. Enam kui 17 000-e koera paaritust käsitlenud uuringus leiti, et ohtralt oomega-3 rasvhappeid sisaldav toit parandas tiineks jäämise võimalust, vähendas surnult sündinud kutsikate arvu ja hoidis korduvate tiinuste puhul sündivate kutsikate arvu stabiilsena. (Kelley 2000). Just seetõttu soovitame juhul, kui emasel koeral on olnud pesakondi ka varem, anda talle Nutrolin Kutsikas õli juba nädalaid enne paaritust.


 

Sarnased tooted
Sobib koertele alates 9-elukuust. Sobib hästi koertele, kes eelistavad märga toitu või kes vajavad märga toitu oma dieedi tõttu. Arden Grange kanaliha konserv sobib toiduks ka koertele, kes on haiged või taastumas haigusest.
2,55 €