TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Kronch Pemmikan energiatahvel 400 g

Tootekood: 5709707674006
Hind: 9,20 €
8,46 €
Kogus: - +
Kronch Pemmikan on koerte oma energiabatoon, mis annab koerale kiiresti juurde vajalikku lisaenergiat. Sea- ja lõherasv, proteiin ja suhkur annavad „kütust juurde“ juurde neis olukordades, kus lisaenergia on koerale vajalik. Kronch Pemmikan energiatahvel säilitab koera töövõime kogu päevaks.
 
Pemmikan on arendatud ja testitud koostöös juhtivate kelguveoharrastajate ja jahimeestega. Kronch Pemmikan energiatahvel pälvis ka 2014.a Briti jahimeeste auhinna. Energiatahvel sisaldab 59 % rasva (6000 kcal/kg) ja ohtralt proteiini. Tahvel koosneb 8-st kergelt murtavast tükist.
 
KELLELE SOBIB
  • Aktiivse eluviisiga töö-, sport- ja näitusekoertele. Soovitav  jahi-, politsei-, pääste- ja piirivalvekoertele, samuti sportkoertele.
  • Sobib hästi ka poegiva emase koera energiataseme hoidmiseks ja taastumiseks poegimisest.
 
 
MIKS SEE SINU KOERALE HEA ON
  • Kronch Pemmikan energiatahvel on energiarikas toidulisand aktiivse ja suure koormuse all olevate koerte energiataseme hoidmiseks.
  • Energiatahvel võimaldab sul anda oma koerale väikse koguse suure energiasisaldusega kergesti seeditavat toitu ilma koera magu üle koormamata.
  • Kronch Pemmikan energiatahvel on osutunud väga kasulikuks lisandiks ka haige koera taastumisel haigustest ja operatsioonidest.
  • Sobib hästi ka poegimisest taastuva emase koera energiataseme hoidmiseks.
 
 
KASUTAMINE
  • Väga aktiivse koera päevanorm on umbes 100-200 g, kogus sõltub koera tõust ja kulutatavast energiast.
  • Energiatahvel hakkab mõjuma umbes poole tunni pärast ja saavutab oma toime maksimumi umbes pooleteise tunni pärast.
  • Pingelise töö perioodil on soovitav päevanorm jagada nii, et toidulisandit saaks anda koerale iga 2 tunni järel ühe palakese. Niimoodi säilib koera töövõime ja erksus kogu päeva vältel ühtlaselt kõrgel tasemel.
 
MIKS SEE ON HEA IMETAVALE KOERALE
Kronch Pemmikan on kasulik toidulisand imetavatele emastele, kel on vähe piima. Energiatahvel aitab suurendada piimakogust ja ennetab vajadust anda vastsündinud kutsikatele lisatoitu lutipudelist. Kronch Pemmikan ennetab ka imetava koera kaalu langemist.
 
KASUTAMINE IMETAVA EMASEGA
Imetavale emasele antakse Kronch Pemmikani osadena kuni  50 g päevas. Kogus sõltub koera tõust, suurusest ja kutsikate arvust.
 
100 g toodet sisaldab: energiat 2485 kJ/600 kcal,
 
KOOSTIS
Koostisained: Sealiha, kalajahu, glükoos, mais, oder, taimeõli, õllepärm, riis, suhkrupeet, küüslauk, vitamiinid, mineraalid.
Koostis: toorvalk 24 g, toorrasv 59g, kiudained 0,5 g, toortuhk 6,1g, niiskus 5,9g, vask 1,5 mg, vitamiin A 1200 i.e, vitamiin D3 120 i.e, vitamiini E 15,0 mg.
Antioksüdandid - looduslikud ekstraktid: tokoferool (vitamiin E), askorbiinpalmitaat (C-vitamiin), propüülgallaat (E310).
 
 
Tootja: Henne Pet Food, Taani
 
Sarnased tooted
12,33 € (8%)
Al. 13,40 €
45,91 € (8%)
49,90 €
18,63 € (8%)
20,25 €