TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Koerte mänguasi KONG Ultra Bounzer, M

Tootekood: 035585476278
Kaubamärk:
Hind:
12,60 €
Kogus: - +
Koerte mänguasi KONG Ultra Bounzer M sobib koerale, kes kaalub 7-13 kilo. 

KONG Ultra Bounzer on tehtud koertele, kes ei väsi kunagi tirimis- ja põrgatamismängudest. Ultra Bounzer on valmistatud vastupidavast kummimaterjalist ja põrkab väga hästi. Tänu sangale sobib see hästi ka interaktiivseks mänguks, s.t et ka sinul on mugav seda hoida ja koeraga mängida.

 
Sarnased tooted

KONGi jonnipunn ehk KONG Wobbler™ on koera aktiveerimise maiusemänguasi. Klassikalise KONGi kujuga mänguasi seisab püsti seni, kuni koer nina või käpaga seda nügib: tõugates hakkab Jonnipunn kiikuma ja veerema ning sellest kukuvad välja toidupalad. KONG Jonnipunn "tõuseb" alati uuesti püsti. Jonnipunn pakub pikemaks ajaks tegevust isegi neile koertele, kes maiusemänguasjadega harjunud ja oskavad neid kiiresti tühjendada.

25,60 €
KONG Babbler meeldib su koerale, sest teeb veidraid lalisevaid hääli (babbling - lalisema). Eriti meeldib see pall uudishimulikele kutsikatele. Valmistatud vastupidavast materjalist.
12,30 €
9,90 €
Koertele disainitud frisbi annab koerale võimaluse taga ajada ja püüda. KONGi frisbi teeb painutamisel naljakat kriuksuvat heli. Cruncheez Flyer on kõige uuem mänguasi KONGi frisbide sarjas. Frisbi on tehtud vastupidavast ja hästi lendavast materjalist.
12,50 €
KONG Hoopla sarjas on kaks erineva kujuga piiksuvat närimismänguasja: kondi- ja hobuseraua kujuline. Mõlemal on 2 rõngast, mis ei tule hobuseraua või kondi küljest ära.
11,30 €