TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Koerte mänguasi KONG Jumbler Ketas M/L

Tootekood: 035585034195
Kaubamärk:
Hind:
19,90 €
Kogus: - +
Koerte mänguasi KONG Jumbler Ketas M/L

KONG Jumbler sarjas on 4 erineva kujuga koerte mänguasja: pall, ameerika jalgpall, ketas ja kolme sangaga hantel. Kõik Jumbler sarja mänguasjad on tehtud vastupidavast TPR-materialist (Thermo-Plastic-Rubber ehk termoplastilisest kummist). See materjal talub hammustamist ja samas ei kahjusta ka hambaid. Mänguasjad sobivad hästi viska-too-ära mängudeks. Tänu sangadele saab neid mänguasju tassida ja raputada ka siis, kui need on märjad. Iga Jumbleri mänguasja sees on põnevuse lisamiseks miniatuurne tennispall. Kui mänguasja tugevalt hammustada, siis teeb see ka piuksuvat häält, mis teeb mänguasja koera jaoks veelgi huvitavamaks. 

MIKS SEE SINU KOERALE ON HEA
  • Koeral on seda mugav suus hoida ja raputada. 
  • Piiksumine tekitab põnevust. 
  • Sobob viska-too-ära mängudeks. 
  • Tehtud tugevast ja koera hambaid säästvast TPR-materialist. 

IGA KOER PEAB SAAMA MÄNGIDA!
Sarnased tooted
KONG Ultra Bounzer on seest tühi kummist mänguasi koertele. Sobib viskamis- ja äratoomismängudeks. KONG Bounzer on lõbus mänguasi, kuna põrkab hästi.
12,60 €
KONG Ultra SqueakAir pall on tehtud väga tugevast materjalist. Erinevad materjali tekstuurid (kummi, kangas) teevad koera jaoks mängu huvitavamaks. Ainulaadne tennisepalli materjal ei kahjusta sinu koera hambaid, kuna see on mitte-abrassiivne.
6,80 €
KONGi mänguasi Rõngas on disainitud närimiseks, et koer saaks rahuldada enda loomuomast närimisevajadust. Rõngas on tehtud KONGi naturaalsest punasest kummist ja on väga vastupidav. Rõnga muhkudega kuju ärgitab koera seda närima ja mõjub samas hästi koera hammastele ja igametele.
9,80 €