TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Koerte mänguasi KONG Jumbler Jalgpall M/L

Tootekood: 035585034126
Kaubamärk:
Hind:
13,50 €
Kogus: - +
Koerte mänguasi KONG Jumbler Jalgpall M/L

KONG Jumbler sarjas on 4 erineva kujuga koerte mänguasja: pall, ameerika jalgpall, ketas ja kolme sangaga hantel. Kõik Jumbler sarja mänguasjad on tehtud vastupidavast TPR-materialist (Thermo-Plastic-Rubber ehk termoplastilisest kummist). See materjal talub hammustamist ja samas ei kahjusta ka hambaid. Mänguasjad sobivad hästi viska-too-ära mängudeks. Tänu sangadele saab neid mänguasju tassida ja raputada ka siis, kui need on märjad. Iga Jumbleri mänguasja sees on põnevuse lisamiseks miniatuurne tennisepall. Kui mänguasja tugevalt hammustada, siis teeb see ka piuksuvat häält, mis teeb mänguasja koera jaoks veelgi huvitavamaks. 

MIKS SEE SINU KOERALE ON HEA
  • Koeral on seda mugav suus hoida ja raputada. 
  • Piiksumine tekitab põnevust. 
  • Sobob viska-too-ära mängudeks. 
  • Tehtud tugevast ja koera hambaid säästvast TPR-materialist. 

IGA KOER PEAB SAAMA MÄNGIDA!
Sarnased tooted
Frisbi KONG Extreme on tehtud viska-too-ära mängudeks. See on valmistatud painduvast ja vastupidavast, kuid samas pehmest KONG Extreme mustast kummist.
14,50 €
KONGi Xpressions sarja piiksuvad ning stiilsed ja värvilised mänguasjad on hea KONG Xpressions mänguasjad sobivad viska-too-ära mängudeks ja on ka lihtsalt puhastatavad. L-suuruses mänguasi sobib mängimiseks keskmistele ja suurtele koertele.
10,70 €
KONG Tiltz on maiusemänguasi, mis stimuleerib su koera ajutegevust ja annab talle pikaks ajaks tegevust. Selleks, et toitu või maiuseid kätte saada peab koer Tiltz kaussi kallutama ja veeretama, s.t ta peab maiuse kättesaamiseks vaeva nägema. Tiltzi on kasulik kasutada toitu ahmivate koerte puhul.
10,70 €
KONG Iconix sarja tooted on erineva kujuga, piiksivad ja pakuvad koerale närimis- ja mängurõõmu pikaks ajaks. Valmistatud vastupidavast ja samas painduvast kummist.
7,90 €
KONG Jumbler sarjas on 4 erineva kujuga koerte mänguasja: pall, ameerika jalgpall, ketas ja kolme sangaga hantel. Kõik Jumbler sarja mänguasjad on tehtud vastupidavast TPR-materialist (Thermo-Plastic-Rubber ehk termoplastilisest kummist). See materjal talub hammustamist ja samas ei kahjusta ka hambaid.
18,80 €