TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Koerte mänguasi KONG Babbler S

Tootekood: 035585005416
Kaubamärk:
Hind:
12,30 €
Kogus: - +
KONG Babbler meeldib su koerale, sest teeb veidraid lalisevaid hääli (babbling - lalisema). Eriti meeldib see pall uudishimulikele kutsikatele. Valmistatud vastupidavast materjalist. 

MIKS SEE SINU KOERALE HEA ON
  • Naljakad pallist kostuvad hääled tekitavad koeras uudishimu. 
  • Vastupidav materjal. 
  • Veereb ettearvamatus suunas. 
  • Raputades kostub naljakaid hääli. 
  • Piiksub.
Sarnased tooted
Frisbi KONG Extreme on tehtud viska-too-ära mängudeks. See on valmistatud painduvast ja vastupidavast, kuid samas pehmest KONG Extreme mustast kummist.
14,50 €
KONG Ultra SqueakAir pall on tehtud väga tugevast materjalist. Erinevad materjali tekstuurid (kummi, kangas) teevad koera jaoks mängu huvitavamaks. Ainulaadne tennisepalli materjal ei kahjusta sinu koera hambaid, kuna see on mitte-abrassiivne.
7,40 €
Kõik KONG Widgets maiusemänguasjad pakuvad kutsikatele suurt huvi ja põnevat tegevust. Kõiki KONG Widgets mänguasju saab täita maiuse või toiduga. NB! Need mänguasjad ei upu, seega sobivad nad ka veemängudeks ning viska-too-ära mänguks.
12,30 €
KONG Jumbler sarjas on 4 erineva kujuga koerte mänguasja: pall, ameerika jalgpall, ketas ja kolme sangaga hantel. Kõik Jumbler sarja mänguasjad on tehtud vastupidavast TPR-materialist (Thermo-Plastic-Rubber ehk termoplastilisest kummist). See materjal talub hammustamist ja samas ei kahjusta ka hambaid.
19,90 €