TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Koerte maiusemänguasi KONG Widgets Pocket Bone L

Tootekood: 035585004235
Kaubamärk:
Hind:
12,40 €
Kogus: - +
Koerte maiusemänguasi KONG  Widgets Pocket Bone L 

Kõik KONG Widgets maiusemänguasjad pakuvad kutsikatele suurt huvi ja põnevat tegevust. Kõiki KONG Widgets mänguasju saab täita maiuse või toiduga. NB! Need mänguasjad ei upu, seega sobivad nad ka veemängudeks ning viska-too-ära mänguks.

MIKS SEE SINU KOERALE HEA ON
  • Erksad värvid meeldivad koertele.
  • Mänguasja saab peita maiusi.
  • Põrkab ja ei upu - sobib viska-too-ära mängudeks.
Sarnased tooted
KONG Babbler meeldib su koerale, sest teeb veidraid lalisevaid hääli (babbling - lalisema). Eriti meeldib see pall uudishimulikele kutsikatele. Valmistatud vastupidavast materjalist.
12,30 €
KONG Tiltz on maiusemänguasi, mis stimuleerib su koera ajutegevust ja annab talle pikaks ajaks tegevust. Selleks, et toitu või maiuseid kätte saada peab koer Tiltz kaussi kallutama ja veeretama, s.t ta peab maiuse kättesaamiseks vaeva nägema. Tiltzi on kasulik kasutada toitu ahmivate koerte puhul.
16,90 €
KONG Jumbler sarjas on 4 erineva kujuga koerte mänguasja: pall, ameerika jalgpall, ketas ja kolme sangaga hantel. Kõik Jumbler sarja mänguasjad on tehtud vastupidavast TPR-materialist (Thermo-Plastic-Rubber ehk termoplastilisest kummist). See materjal talub hammustamist ja samas ei kahjusta ka hambaid.
13,50 €