TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Koeratoit ja koeratarbed – kõik vajalik sinu koera jaoks

NB! Loe meie blogi. Meenutame, kuidas Koertekeskus 8 aastat tagasi alguse sai. 

Uued tooted Vaata veel

KONG Hoopla sarjas on kaks erineva kujuga piiksuvat närimismänguasja: kondi- ja hobuseraua kujuline. Mõlemal on 2 rõngast, mis ei tule hobuseraua või kondi küljest ära.

9,80 €
KONG Tiltz on maiusemänguasi, mis stimuleerib su koera ajutegevust ja annab talle pikaks ajaks tegevust. Selleks, et toitu või maiuseid kätte saada peab koer Tiltz kaussi kallutama ja veeretama, s.t ta peab maiuse kättesaamiseks vaeva nägema. Tiltzi on kasulik kasutada toitu ahmivate koerte puhul.
10,70 €
KONG Swirl mänguasja saab närida, veeretada ja visata. Eredad värvid ja vali piiksumine teevad selle mänguasja koera jaoks huvitavaks. Mänguasi piiksub ka siis, kui koer on sellesse augud hammustanud. Sobib hästi ka viska-too-ära mängudeks.
4,80 €
KONG Quest Foragers sarja maiuse-mänguasjad on nunnud, koera aju stimuleerivad ja naljakad. need mänguasjad on disainitud nii, et neisse saab panna maius
10,20 €
KONGi mänguasi Rõngas on disainitud närimiseks, et koer saaks rahuldada enda loomuomast närimisevajadust. Rõngas on tehtud KONGi naturaalsest punasest kummist ja on väga vastupidav. Rõnga muhkudega kuju ärgitab koera seda närima ja mõjub samas hästi koera hammastele ja igametele.
8,70 €
Kõik KONG Widgets maiusemänguasjad pakuvad kutsikatele suurt huvi ja põnevat tegevust. Kõiki KONG Widgets mänguasju saab täita maiuse või toiduga. NB! Need mänguasjad ei upu, seega sobivad nad ka veemängudeks ning viska-too-ära mänguks.
12,40 €
Koertele disainitud frisbi annab koerale võimaluse taga ajada ja püüda. KONGi frisbi teeb painutamisel naljakat kriuksuvat heli. Cruncheez Flyer on kõige uuem mänguasi KONGi frisbide sarjas. Frisbi on tehtud vastupidavast ja hästi lendavast materjalist.
12,50 €

KONG Hoopla sarjas on kaks erineva kujuga piiksuvat närimismänguasja: kondi- ja hobuseraua kujuline. Mõlemal on 2 rõngast, mis ei tule hobuseraua või kondi küljest ära.

11,30 €
Koerad ei suuda uutele KONGi K90 sädelevatele mänguasjadele vasu panna. Puuoksakujuline mänguasi on tehtud vastupidavast painduvast kummist. Erksad värvid ja sädelus ning piiksuv hääl teevad mängu lõbusaks ning hoiavad koera huvi üleval.
9,00 €
Sooduspakkumised Vaata veel
31,73 € (25%)
42,30 €
41,60 € (20%)
52,00 €
59,42 € (15%)
69,90 €
14,94 € (10%)
16,60 €