TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Josera Naturelle kassitoit, 2 kg

Tootekood: 4032254748182
Hind: 20,60 €
18,95 €
Kogus: - +

Josera Naturelle - steriliseeritud kassile, ei sisalda teravilja.
On tervislik ja maitsev toit, mida teie kass kindlasti naudib. Toit sisaldab ainult kõrgeima bioloogilise väärtusega koostisosi. Maitsev toit on kohandatud kassi vajadustele ja sisaldab väärtuslikke valke. Valitud koostisosad on hoolikalt ettevalmistatud ja valitud vastavalt rangetele eeskirjadele. Tänu tasakaalustatud segule saadab teie kassi kõik vajalikud mineraalid ja vitamiinid, mida üks kass vajab. Naturelle muudab karva ilusaks säravaks ja mineraalid toidavad kassi luustikku.
Toit sobib ka teiste toitutega kombineerimiseks. Uuele toidule minna üle aeglaselt.
Tundlikud kassid võivad muidu kogeda tõsiseid seedetrakti probleeme ja kõhulahtisust. Uriini pH 6,6-6,5 - Optimaalne kaltsiumi-fosfori suhe ja vähendatud
magneesiumi sisaldus saadakse hoolikalt komponente valides. See aitab säilitada uriini pH vahemikus 6,0-6,5 ja pärsib kuseteede kivide moodustumist. Prostodontikad - Süljega seotud kaltsiumi tõttu väheneb hambakivide oht.

Koostis: kuivatatud linnuliha valk; herne jahu; bataat; kodulindude rasv; kartuliproteiin; kuivatatud punane lääts 6,0%; kuivatatud forell 6,0%; peedipulp; kuivatatud kartul; taimsed kiud; mineraalid ( naatriumtripolüfosfaat 0,33%); hüdrolüüsitud kalavalk; hüdrolüüsitud loomne valk; pärm; pärm ( inuliini looduslik allikas).