TASUTA TARNE

Kauba tasuta tarne alates 35-eurosest ostust. Tasuta tarne ei kehti kullerteenuse osas.

Dr Clauder's käpavaha, 40 ml

Tootekood: 4014355500401
Kaubamärk: Dr. Clauder´s

Dr Clauder´s käpavaha koertele

Dr Clauder´si mesilasvaha baasil tehtud käpavaha kaitseb koera käpapadjandeid lõhede ja muude kahjustuste tekkimise eest. Vaha aitab kaitsta koerte käpapadjandeid talvel soolalume, jää ja terava killustiku eest.

MIKS KÄPAVAHA SINU KOERALE HEA ON

  • Mesilasvaha moodustab käpapadjanditel kaitsekihi.
  • Kaitseb jää, soolalume ja terava killustiku mõjude eest.
  • Ennetab nahalõhede teket.
  • Kestab kaua.


KASUTAMINE: määri vaha enne õue minekut koera käpapadjanditele ja hõõru ühtlase kihina laiali.


Pakend: 40 ml.
Tootja: Dr Clauder’s, Saksamaa.

 

Sarnased tooted

Vetramili antiseptiline ja desinfitseeriv nahahooldusvahend lemmikloomadele on mett ja eeterlikke õlisid sisaldav salv kõikidele kodu- ja lemmikloomadele, s.h koertele ja kassidele. Vetramili salv pehmendab, rahustab ja kaitseb vigastatud ning ärritunud nahka.

7,40 €

Trixie käpasprei koertele ja kassidele on meevaha ja aloe veraga käppade ja käpapadjandite hooldusvahend koertele ja kassidele. Kaitseb käppasid mustuse eest. Lihtsustab käppade puhastamist mustusest. Koertekeskus. 

4,05 €

Trixie Paw Care hoolduspulk sisaldab looduslikke õlisid ja kaitseb koera ja kassi käpapatju ja käppasid. Nahalõhede teket ennetav. 

5,95 €

Diafarmi käpasprei koertele ja kassidele kaitseb ja hooldab sinu koera või kassi käpapadjandeid keskkonna kahjulike mõjude eest. Spreid käppadele pihustades tekib padjandeid kaitsev kiht, mis kaitseb käppasid talvel soolalume ja terava killustiku ning suvel kuuma asfaldi ja kuuma liiva eest.

7,80 €
Rosewoodi lemmiklooma küünetangid on ergonoomilise käepidemega. S-suurus sobib nii koera kui ka kassi küünte lõikamiseks. Lihtne kontrollida, kui palju küünest on vaja lõigata.
10,15 €