Ostutingimused

TELLIMINE

Pakume läbi Koertekeskuse e-poe väikest valikut nendest kaupadest, mis on meil kaupluse müügisaalis müügil. Kaupluse sortimendis on väheses koguses, aga väga suures valikus erilist, erinevatest EU riikidest hangitud, kaupa. Seetõttu võib juhtuda, et kui te teete e-poe kaudu tellimust, ostab kaupluses olev klient selle toote ära ja me ei saa teie tellimust täita. Sellisel juhul tagastame teile raha 3 tööpäeva jooksul peale raha laekumist meie pangakontole. Vabandame, et taoline ebamugav situatsioon võib tekkida.

Koertekeskuse e-poest leiate parimad ja põnevamad kaubad oma koerale ja iseendale.

KASUTUSTINGIMUSED

Koertekeskuses müügil olevate kaupade tarneaeg on 2-5 tööpäeva. Kaup pannakse teele peale raha laekumist Koertekeskuse arvele.

Ostjal on 14 päeva aega kaubaga tutvuda. Juhul, kui kaup ostjale ei sobi, on tal õigus 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest ostetud kaup Koertekeskusele tagastada (võlaõigusseadus §56 lg 1). Kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning taganemisavaldus peab olema Koertekeskusele saadetud kirjalikult Koertekeskuse e-posti aadressile info@koertekeskus.ee tähtaja ( so 14 päeva) jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kui ostja soovib kauba tagastada ning kaubal ei esine puudusi, kannab kauba tagastamise transpordikulu ostja.

Kui tagastatav kaup või selle pakend on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud ostja poolt, siis jääb Koertekeskusel õigus tasaarvestada kauba väärtuse vähenemine ostja poolt kauba eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga. Koertekeskus tagastab ostja poolt tasutud ostuhinna 30 päeva jooksul peale taganemisavalduse esitamist eeldusel, et sama aja jooksul tagastatakse kaup Koertekeskusele.

Koertekeskusel ei ole kohustust tagasi võtta järgmisi kaupu, kui nende pakend on avatud: koeratoit, maiused, toidulisandid, shampoonid, palsamid, karvaläiked.

Kauba defekti ilmnemisel kohustub ostja koheselt teavitama Koertekeskust probleemist e-posti teel: info@koertekeskus.ee ning esitama järgmise informatsiooni:

 -nimi ja kontaktandmed                                                                                   

-kauba defekti ja/või puuduse kirjeldus. Võimalusel lisama fotod.

Teavitus peab olema saadetud mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba kättesaamist. Nimetatud tähtaja möödumisel kaotab ostja õiguse nõuda Koertekeskuselt kauba parandamist või väljavahetamist. Kui kauba parandamine või asendamine ei ole võimalik või ebaõnnestub, kohustub Koertekeskus tagastama tasutud ostuhinna 30 päeva jooksul arvates põhjendatud taganemisavalduse saamisest.

 Koertekeskus ei vastuta:

-Kasutajast tingitud kauba kahjustumise eest;                                                

-defektide eest, mis on tekkinud kauba mittesihipärasest kasutamisest;         

-kauba loomuliku füüsilise kulumise eest kauba tavapärasel kasutamisel;    

-kauba kasutamisest tingimustes või viisil, mille puhul saab eeldada tavapärasest kiiremat kulumist. 

 

OSTU SOORITAMINE SOODUSKUPONGIGA

Kui soovite sooritada ostu sooduskupongiga, siis palun võtta enne ostu kinnitamist ühendust Koertekeskusega.

E-mail: info@koertekeskus.ee

Telefon: +372 53 074 578

 

TRANSPORDITINGIMUSED

Teil on Koertekeskuse ostukeskkonnas ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel. Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt s.t. ühekordne tasu ühele aadressile toimetatava kauba kohta.                                                                                                                                               Kaupade transpordi eest vastutab Koertekeskus või transporditeenuse osutaja. Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Kaupade transpordis väljapoole Eestit tuleb Koertekeskusega eraldi kokku leppida.

TRANSPORDIVIISID

-Omniva ja Itella pakiautomaadid                                                                     

-Omniva postkontor, kokkuleppel Koertekeskusega                                      

-Kuller                                                                                                               

-Tulen ise kaubale järele Koertekeskusse, Sipelga tn.2, Tallinn (Mustamäel, Sõpruse pst. ja Tammsaare    tee ristmikul) 

Pakiautomaat.

Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates kaubanduskeskustes või nende lähedal. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on Omnivas maksimaalselt 39x38x64 cm ja Itella SmartPOSTis 60x36x60 cm. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. pakiautomaatide asukohad leiate pakiautomaadi valiku juurest.

Omniva postkontor.

Tellitud tooted toimetatakse Teie lähimasse postiasutusse, mille te valite. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Omniva Teile saadetise saabumise teate, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte.

Kuller.

Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks "Kuller", tuuakse tellitud kaup Teile kohale märgitud aadressi välisukseni. Kauba kulleriks on DPD. Pärast seda, kui Teie tellimusega seotud kaubad on kõik kullerini jõudnud, võtab kuller Teiega ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.

Ostuvõimalused.

Tooted Koertekeskuse e-poes on aleitavad kategooriatepuu abil. Lisage sobivadtooted ostukorvi. Need tooted, mida ostukorvi lisada ei saa, on hetkel otsas. Kui kõik vajalikud kaubad on ostukorvis, siis valige kauba kättetoimetamise viis, mida näete transporditingimustes. Erinevatele kaupadele võivad olla erinevad transpordivõimalused.

Makseviis.

Makseviisiks on tasumine tellimuse eest OÜ Eurotek pangakontole ning tellimus saadetakse Koertekeskusse täitmiseks. Enne tellimuse kinnitamist kontrollige tellimuse andmeid ja tutvuge Koertekeskuse e-poe kasutustingimustega. Kinnitage tellimus kinnitusnupule vajutades. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teile e-maili aadressile ostu kinnitav e-kiri. Tellimus läheb täitmisele, kui tellimusel olev summa on laekunud OÜ Eurotek arvele. ostja poolt esitatud tellimus on ostu-müügi lepinguks ostja ja Koertekeskuse vahel. Koertekeskus jätab endale õiguse tellimus vajadusel tühistada.   

Tutvu Koertekeskuse e-poe kasutustingimustega.

 Head ostlemist!